bugün

Uludag Sozlugun bazi yazarlarinin dusundugu huzurevi ziyaretinin Istanbul'da yapilacak olan zirvesidir. Katilacak yazarlarin belirtmesi gerekir. Yapilacak yer ve tarih belirlenecektir. Edit: katilmayi dusunen yazarlar: (bkz: caps lock). (bkz: benlenolmaz). (bkz: en arka cam kenari). (bkz: booyaka).
beni de yazın o listeye denilmesi gereken ziyaret. beni de yazın lan.
(bkz: uludağ sözlük huzurevi ziyaretleri)
(#17346909)
Duyar kasmak için açılan boş başlık. Yapmayacağınız şeyleri yazıp durmayıp. Evet.
14 şubat günü arkadaşlarımla gerçekleştireceğim eylem. biz yalnızız, onlar yalnız kalmasın.
Guya çocuk esirgeme kurumuna gidiyorduk. Sonra ses kesildi. Bu tarz şeyleri kullanmayın. Bazı şeylerin şakası olmaz. Duyarlı olun duygusal değil.
Desteklediğim ziyaret.

Yalnız buradan toplanmak falan zor olabilir iş yatar muhtemelen o yüzden alip bi arkadaşınızı kendiniz de gidebilirsiniz. Cok da guzel olur.
Ziyaret esnasında, Yatalak dedeler özel Olarak gözetim altında tutulmalı. Malumunuz, sözlük yazarlarının yatalak dedelerle arasının pek iyi olmadığı bilenen bir gerçek. Onun haricinde katılamayacağım ama desteklediğim ziyarettir.
Ben bundan 2 3 sene once giderdim. Suan millet instaya fiti atmak icin gidiyo sosyal medya da sov yapiyo teallam.
Benide yazınız lütfen.