bugün

buradan seçim yapabilirler;

http://polldaddy.com/poll...p?id=3619638#pd_a_3619638
verecekleri hayır oyunun gerekçesini saygı kuralları içinde anlatmaları beklenen cephedir:
(bkz: evet hayır boykot çünkü/#9019848)
(bkz: hayır)
benimde içinde bulunmaktan onur duyduğum cephe. hayır deme nedenlerimi bir çok entrymde belirttim. burdan tekrarlamak istemiyorum. "hayır" lı günler hepimize.
(bkz: evet diyeceklerin anayasaya ne olcağını bilmemesi)
Ülkesini sevmesede değerlerine sahip çıkabilecek kişilerin oluşturduğu cephedir.
--spoiler--
chp, mhp, bdp ve pkk sempatizanlarından, holiganlarından söz ediyorum elbet. bu kadar farklı (birbirine zıt) fraksiyonu tek cephede birleştiren akp'yi tebrik etmek gerek, kanımca
--spoiler--
buradan çıkarılacak sonuç esasen akp'nin ne kadar da tehlikeli olduğudur. söylenildiği gibi bir ittifak yoktur, bukelamun gibi hareket etmekte olan akp'ye karşı alınan bir tavır söz konusudur. sen kürt açılımı kandırmacası ile kürtlerden oy koparmaya çalışırken veülkeyi bölünmenin eşiğine getirirken, bir yandan da en iyi milliyetçi benin diyeceksin bıyıklar altından pis pis gülerek. olan tüm bu ikiyüzlülüğe hayır demektir.
bdp ve mhp'nin hangi ortamda birleştiğini ciddi anlamda çok merak ediyorum. akp'ye karşı olan herkes ortak bi cephe oluşturmak zorunda değil. aynı anda hep akp'ye hem chp-mhp ittifakına karşı olmak mümkün. bu o dar kafalarınız alsın artık. lütfen alsın.
Bizzat üyesi olduğum cephedir.
word'de hazırlanan kolpa belgeler ile oyuna gelmeyecek cephedir. *

şkrt: tabi aq hayatı mahmur kampı'nda geçenler şakirtler var burda, onlar hep en iyisini bilir.
hayır'lı bir cephedir.
Benim de içlerinde bulunduğum cephe.
şimdiden kılıçdaroğlu'nun başkanlığına alternatif başkan arama girişimlerini başlıklarda gösterme eğilimi yaşayan, çoğunluğa muktedir olmayan azınlık.
anayasanın içine bir kaç tane de "herkes tarafından değiştirilmesi kabul görebilecek" maddeleri serpiştirerek asıl amacını saklayan, göz boyamaya çalışan, akp'nin kendi paçasını kurtarmak için zekice kurguladığı oyuna düşmeyen akıllı topluluktur.
o kadar zıt görüş birleşerek 'hayır' diyorsa ve sadece adalet ve kalkınma partisi taraftarları evet diyorsa.. bu işte bi yanlışlık var. HAYIR!!!
akp evetdiyorsa bu işte hırsızlık var, hayır.
hala vazgeçmediğimiz cephedir.
umarım kazanır dediğimiz cephedir.
hayır geliyor...
hayır lı olsun...
bayram da referandum da hayır lı olsun...
sonar anketi sonucu için :

http://www.haberler.com/sozcu-gazetesi/
bu cepheyi seviyorum bende buradayım.
(bkz: hayırlı seçimler)
13 eylülde rodos'a kadar yüzecek cephedir. umarız şnorkellerini yanlarına almayı unutmazlar. *
benimde içinde bulunduğum cephe.

(bkz: hayırlı günler)
sanıldığı gibi pkk yandaşı olmayan kişilerdir. (bkz: pkk yandaşlarının sandığı boykot etmesi). bu kişiler, tek dil tek vatan tek bayrak düşüncesini benimsemişlerdir. açılımlarla, anayasa değişiklikleriyle güzelim ülkelerinin elden gitmesini, türk kimliğinin silinmesi istemeyen kişilerdir. yeni anayasa maddelerini neden sadece ve sadece akp hazırladı diye merak edenlerdir. asıl amacı gören kişilerdir bunlar. darbe anayasası bıdıbıdılarına kanmayanlardır. ayrıca bu kişiler her boka inanmayan, sırf siyasi partisi destekliyor diye körü körüne bir şeyi desteklemeyen, önce sorgulayan insanlardır. tayyip hazretleri'nin demokrasi kelimesini hangi manada kullandığını gören kişilerdir. işte bu benim.
dahil olduğum cephedir.