Birkaç arkadaş.
Yeni fikirler.
Türkiyedeki gençlerin son durumu.
Kendimle aynı düşüncedeki insanlar.
Vs...
karı kattı. birçok sözlük kızıyla birlikte oldum. uludağ sözlük olmasa hala bakirdim.
nokta koyma alışkanlığı bak tekrar koyuyorum.
asosyallik.
şunu:
(bkz: yarisinda cikt)
bazen öyle olur, tahmin etmezsin.
üniversiteler ve bölümler hakkında lise son sınıfa yeni geçmeme olmama rağmeen iyi bir bilgi birikimim vardır..
ve bu aralar bazı arkadaşlara yardımcı oluyorum bu güzel birşey.
biraz entel muhabbet, biraz trollük, biraz milletin itirafları, biraz gündem takip kolaylığı ve biraz da öyle zaman öldürmece.

sahi pek bir faydası olmadığı halde şu sözlükte takılıyoruz işte ne yapalım oturup sörvayvır izlemekten iyidir.

neyse bundan sonra sözlük yerine blog okuyacam zaten.
hiç. sürekli ilginç ergen fantazilerinin uçuştuğu bir mecra olmak yerine gerçekten yazar olan yazarların olduğu bir mecra olsaydı bir şeyler katabilirdi. bazen inci sözlükte pampa olduğumu düşündürtmüyor değil.
çok bi zaman olmadı da takılıyoruz yani, yalnızlığa biraz iyi geliyo, beni duyan birileri de var falan diye düşünüyosun heralde,,
519
entry
12
başlık
983.88
ulupuan
64
takipçi
311
karma (vizyon sahibi)
Sözlüğün yazarların hayatlarına kattıklarıdır. Kimi yazarlar için iyi, kimi yazarlar için kötü olabileceklerdir.
hiçbir sik katmadı ama ben zaten bir şey katsın diye beklemiyordum. bu yüzden pişmanım diyemem. uludağ olmasaydı atomu parçalayacak da değildim ama hiçbir sik katmadı koduğumun sözlüğü. kalk siktir git diyebilirsiniz ama ben bir sik katmadığını söyledim sadece.

katmasını bekliyorum demedim.
Kız arkadaş bulamaz oldum. Adım ergene çıktı.
Arada açıp açıp yazdıklarımı okuyorum. Bir nevi günlük gibi.
kanser.

sozluklerin yuzde otuzu hain,serefsiz,yobaz,sapik ve ya potansiyel suclu derlerdi inanmazdim.

gordukce,okudukca cildiriyor insan.
Bir kaç kafa dengi ve bilge yazar arkadaştan başka bi sikim katmadı. Onlar da olmasa ne işim var bu ergen yuvasında yoksa.
Stalk konusunda baya bir yardımı oldu, teşekkürler Uludağ Sözlük.
Bi' minik.
Siyasi fikirler açısından gelişme kattı.
Bir çift meme.

Diyesi geliyor insanın.

görsel
Hiç tanımadığım insanlar en çok tanıdığım insanlardan bile daha samimiymiş.
En zor anımda anladım.
Bana bunu öğretti.
Hiçbir şey.
Hem de O kadar hiçbir şey ki bu durumdan rahatsız bile olmuyorum.
Bir kaç iyi arkadaş, bir kaç tane sevgili vb şeyler.
1.5 yılın ardından ilk defa uzun süreli yanlızlığımı yaşamamı sağlıyor.pek kişiyle konuşmamış olsam da , fikirlerimi belirterek gideriyorum sanırım.
karı kız.