bugün

çoğu için geçerli olan durum.

evet, pek mutaassıp bir kişi olmam hasebiyle, bu tür saldırılardan ziyadesiyle rahatsız olmaktayım. "her gün bir yeni caps" mantığıyla, mesaj fasilitemi dolduran onlarca müstehcen fotoğraf sahibi hatunu ayıklamaktan ve yasaklı listesine almaktan ben yoruldum; onlar bu çabalarından yorulmadılar lan.

tamam anlıyorum yaz geldi; hepiniz aşk istiyorsunuz; yanıyorsunuz cayır cayır filan ama hepinize yetemem ki. nazik, kültürlü, beyefendi, entelektüel ve yakışıklı birini görür görmez hemen atlamayın rica ediciğim.

ben bu konudan pek muzdaribim. ne yapmam gerektiği konusunda da çaresiz kaldım. bir şeyler yazmak istiyorum; paylaşmak; sözlüğü ileriye götürmek filan ama uludağ sözlükçü çoğu hatunlar buna izin vermiyor. üzgün surat burada, ehe.
çok doğru bir önermedir. mesela günün muhtelif zamanlarında nickimin mousela okşandığını hissediyorum. öyle sapıklar.

edit: bak okşuyolar mesela şu an, içim aktı resmen. ııhmmm harikasın bebeğim.
uludağ sözlükte hatun olduğunu sanan kafanın rüyası. yazar burada secret yapmak istemiş. kınıyoruz.
"neden bize böylesi denk gelmez?" diye sordurtan önermedir. Çaylaklığın gözü çıksın.
çok doğru bir tespittir ama eksiktir.
mesela ben hatun olmayıp ama hatun nickine sahip bir yazar olarak, insanlara mesaj atıyorum, yoldan çıkarmaya, akıllarını çelmeye çalışıyorum. ısrar ediyorum, benimle buluşmayı kabul etmezlerse tehdit ediyorum. böyle de bir tacizci sapığım.
ah dostlarım ah, nasıl da doğruyu konuşmuş nah bu yazar.

bu sözlük kızları gözleriynen yiyor entrylerimi. yidiler gözleriynen yidiler.**
kısmen katıldığım durumdur. tacizci olan kısmı genelde patates diye tabir edilen kezbanlar dan oluşmaktadır. arada mesaj kutumu şenlendirmekteler lakin kezban ile ökkeş olmamak gerekir. uludağsözlük bayan profili #zurna profiline doğru hızla ilerlemektedir. durduramıyoruz efendim.
(bkz: son şakasınıda yaptı)
bir çeşit temennidir. abazan mantık süzgecinden geçmiş abazan temennisi...
"arifin fikri neyse zikri odur azizim" durumudur.
ama tabi ki italyan erkeklerine yapıyorlar sadece...

türk erkeklerini atlatmak için yapılan binbir türlü numaradan sonra. *
bi rahat bırakmıyor turkish men'ler.
(bkz: kolpa)
Geçersiz olan durum beni hiç taciz etmiyorlar.
taciz mi pehh uludağ sözlük kızları ve taciz etmek (gaza getirme girişimleri.)
rast gelmedi. (bkz: hurafe bunlar)
(bkz: fantezi)
(bkz: parçalarız evelallah)
ne günlere kaldık.
bi tek bana mı denk gelmiyorlar demek istediğim. (bkz: hani lan nerde)
benim gibi yakışıklı bir erkeğe hiç birşey göndermediklerini düşünecek olursak; yalandır efendim. öyle birşey olsaydı eminim ilk bana gönderirlerdi.

(bkz: hayırlısı olsun)
ben çok şikayetçiyim bu durumdam,
ne yazsam ''ahahah çok güzel tespit'' diye mesaj geliyor...
doğru doğru. ayrıca çok rahatsızım bu durumdan. polise vericem hepsini.

şu an yanımdalar ve bak yine mıncıklıyorlar. durun kızlar sakin.
taciz edelim aslılalım yazalım bunlar bunlar zevk aldığımız seyler.
(bkz: yarası olan gocunur)
çok doğru bir önermedir, bizlerden korkulmalıdır, tenha yerde kıstırabilir, makas alabiliriz, çünkü biz sözlük erkeklerine kaldık zaten, başka uğraşımız yok. telefonumu na buraya bırakıyorum. kol mi. yerim sizi.
bugüne kadar hiç tacize uğramadığım için katılmadığım önermedir. yazar burda bilinç altında olmasını istediği şeyi yazmış. taciz de zaten her ortamda her mekanda genelde erkeklerden gelir. yalan mı arkadaş?