bugün

var böyle bir şey. önceleri böyle şeyler pek olmazdı. bir güruh geldi yakın bir zamanda, çete oldular, birbirlerini kolluyorlar.

durduk yere küfretmez kimse. en azından art arda olmaz. bu kadar kavga hiç olmazdı burada ya. yazar sayısı azalmasına rağmen böyle.
şimdi şöyle bir durum var arkadaşlar.

arkadaşlar dedim ama benim burada hiç arkadaşım yok. lafın gelişi.

mesela beni sevmedin, zaten sevme sana bir yararım yok. ben de seni sevmem.
hemen arkadaşlarına diyorsun ona oy vermeyin takipten çıkın konuşmayın başlıklarda laf sokun.
millette akey kank diyor adama huzur vermiyorlar.
çünkü millette beyin yok aq.
kendi halindeki adama yarrak gibi mesaj atıyorlar durduk yere.
laf sokuyorlar huzur vermiyorlar.
neden benim arkadaşım yok burada deme gereği duydun barış? sen de onlardan biri misin yoksa? burada arkadaşlarının olduğunu biliyorum. çocuk mu kandırıyorsun?

birtakım yazarlardır. sayısı 10 civarı olabilir.
işte keser dönüyor sap dönüyor bir gün geliyor adama yaptığının aynısı başına geliyor.

z kuşağı buna karma diyor.
Neredeyse 2 yıl olacak girmeyeli. Resmen bitirmişler sözlüğü. Yani bundan bir 4-5 yıl öncesinde güzel sohbetler yapılabilen bir sözlüktü.
anlat işte ya, artık bir haltların döndüğünü fark ettik. daha iyi bilelim.
bu başlığı sanırsam ben açmıştım birkaç gün önce ve galiba resimler de koymuştum. doğruysa gitmiş entryler.

galiba moderasyonun içine de sızmışlar.
(bkz: ya ismet bi dur ortalık zaten karışık)

harf farkı falan vardır veya silik yemiştir başlığın.
ooo çok kritik.
görsel
bu silinme olayının da açığa çıkmasını istemiyor birisi.
dualarınla yaşamadım ki bedduanla nasıl öleyim.
e.yaşar.

unutmayın ki bana hiçbir şey olmaz.
g.ergen
görsel

aha fitne tohumlarını serptikten sonra böyleler aynı.
Kara erik hamfendi doğru söylüyor.
Biz bunları 2012-15 arası temizlemiştik. Tabi o dönem çok daha aktif ve fenalardı. Belirli gruplar, wp üzerinden örgütlenip bazı yazarların -ki biz de dahildik bunlara- çaylak olması için ellerinden geleni yaparlardı. Gerek başlıklarda gerek dm de. Şimdi görüyoruz ki bunlar değil ama bunlara özenenler hala bazı eski “cult” ları canlandırmaya çalışıyorlar…hatta çoğu da o dönemleri hatırladığını iddia etmekte. Dedikodu tüm ilahi dinlerde günah olduğu gibi ayıptır da. Bu hususta herkes dürüst olmalı. Aksi iddia kalır.
Hangi filtre programını kullanıyorsunuz aşkolar.