merak edilen tasarim. link filan olsada girsek.
sağ üstteki eşek kadar eski yazısını görmeyenler için;
http://www.uludagsozluk.com/ax/?ne=yenit&t=1 linkinden şeyapılabilir.
yönetimden öellikle yeni yazarların artık kullanamayacağı bilgisini almak üzmüştür. bari yeni tasarımı optimize edin ne diyim.
eskilere öz olmalıdır da zaten. yeni sünepeler, o alabildiğine saçma yeni tasarımda takılsınlar.

bence mükemmel düşünce ve mükeemmel uyum.
kullanmakta olduğum ve kullanmaya devam edeceğim tasarım. ne mutlu bizlere arkadaşlar.
aşırı derece sıkıntılı tasarım. bilerek bozup yeni tasarıma geçmeye zorluyorsanız bilelim. sesle otla çöple uğraşacağınıza baya kişinin kullandığı şu tasarıma el atsanız iyi olacak. evet.
görsel
(bkz: gönlüm hep seni arıyor neredesin sen)

çok pratik ve kullanışlı sözlük tasarımı. yenisi bok yesin.
şimdikinden kat kat daha güzel olan tasarım.
Bence bu tasarim gayet guzel.

Sirf tasarim degisti diye inciyi birakmis biri olarak soyluyorum bunu , en azindan gunes gibi sapsari degil aq.

Makul renk tonlariyla tasarlanmis , goze batmayan ve kullanisli bir sozluk tasarimi yapmis adam , eskisinden iyidir bence.
geri istediğimizdir. sözlük yönetiminden eski tasarımı geri getirmelerini rica ediyoruz.
Kaldıranların boynu altında kalsın ne istediniz gül gibi tasarımdan ılık web developerlar. Yapacağınız işi kodlayacağınız phpyi sikiyim.
Alışkanlık olduğu için demiyorum kesinlikle daha nitelikli idi.
Kaldirmasalar iyiydi. Neden kaldirdiniz? Hooooop ismayil.
abi şu tasarım çok güzeldi ya. şimdi ki tasarım da hiçbir bok belli olmuyor.

görsel
Şudur

görsel

Malesef 2013te tarih olmuştur
özlenen tasarımdı. eskiydi ama mutluyduk be. evet.
daha güzel daha canlıydı. alışamadım aq bi türlü yeniliklere. eski kafalı da değilimdir hea. eskinin bir cazibesinin olduğuna inanıyorum.
O üstteki butonlardan getir hariç birinin bile işlediğini görmediydim. iyi böyle iyi.
eski ama kullanışlıydı.
Özlenen tasarımdır.
Hele rastgele butonuna duyulan özlem öyle böyle değil.
Başlık mı beğenmedin, hooop tuşa bas, başka başlıklar açılsın.

Şu an ağlıyorum biliyor musun?!
40 entry sonrası çıkan oyunlar için bile değerdi.
Oo bütün kaşarlar toplanmış.
Temalar da çok güzeldi la.
şimdikinden daha iyi gibi görükmektedir.

(bkz: görükmek)

nerede lan bu tasarım kaç para ise toplayalım aramızda gelsin geri.
uludağ sözlük'ün 100.ncü yılına özel getirilmesini arzuladuğım efsanevi tasarımdır.

inşallah o günleri görürüz.