bugün

Yılardaki harun abilere sikleri kalkıyor. Gayler tabi ki.
vy ırıspı çıcığı sni .@
Sen ver, aldığın nefeside sikerler.swh.
Ufak bir gözlem sonucunda herkes farkına varacaktır bunun. Biliyorsunuz gayler duygu yapıları itibariyle oldukça duygusal ve hassaslar, narin ve kırılganlar...

E bi de sözlük erkeklerine bakın, kavga sırasında ağlayıp gitmeler, mod abilerine şikayet edip entry sildirmeler, kavga meydanından korkakça it gibi kaçmalar... Hoşt ulan.
hanım duymasın kırılır *
uludağ sözlükteki kızlar çirkin, şişman, obez ve asosyal olduğu içindir. ama tüm bunlara rağmen her erkek gay değildir. ben de olmayanlar arasındayım. essy kanıt isterse kanıtlayabilirim.
tamamı değildir. essy hanımın kriterlerine baktım ve şahsımda hiçbirisi yok mesela. kavga sırasında ağlayıp gitmeyi bırak ekrandan karşıya geçilebilsem geçer kafa göz dalarım hasmıma. mod abilere şikayet etmek de yok. ne abisi hem ? bırak mesaj atmayı abi demeyi bizzat onlar mesaj atıp "memnun musun hünkarım var mıdır bir sıkıntın isteğin emrin" falan diye sorarlar zaman zaman. o derece korku saldık burada yani. meydandan kaçmak da yok hatta hasmımı yumruklarımla yok edince kendimi tokatlamaya başlıyorum hızımı alamayıp.

velhasılı "uludağ sözlük mağara adamları" derneği kuracak kadar erkekiz biz arkadaşım. genelleme yabmayalım o yüzden..
kadiye'ye yüklenmeden önce neden böyle düşündüğünü anlamaya çalışalım...

malum krt kızı ve yaşadığı şehir diyarbakır..

emniyet kayıtlarına yansıyan kütük bilgilerine göre de,

turkiye'de en çok travesti ve gay çıkan illerin başında; diyarbakır, ağrı, mardin, urfa, hakkari vs var.

sosyal durum ve sonuçlarına girmeye gerek yok neden bu yola girdiklerinin sebepleri herkes tarafından biliniyor.

amacım krtleri aşağılamak değil, yalnız bu krt kızının sürekli saçmalası ve kendince çiğ köfe beyniyle,

erkeklere hakart etmesi, şımarıklık yapması, ilgi f. soyunması komik ve mide bulandırıcı.

senin etrafında bu denli çoğu gizli gay olması, sanal oalrak katıldığın sözlükte genelleme yapacak hakkı vermez.

reel yaşamda 200m dahi yakınına gelemeceğin çoğu sözlük erkeklerinden özür dile ve çiü köfte yemeye devam et. :dd.d
Sahne 1:

Erkek:

-selam nasılsın?
+sktr amk sapığı! Şimdi cimere veriyorum seni evini polisler basacak.

-bunların hebisi orusbu...

Sahne 2:

Kadın;

-selam naber?
+iyidir ama biraz meşgulüm şu anda. Sonra konuşalım mı?

-bunların hebisi gay.
Bugün de top ettiler bizi hadi bakalım. Her gün bir kalıba giriyoruz zaten kimbilir yarın ne olacağız...
Her geçen gün bu gerçek daha fazla açığa çıkıyor. Umarım en sonunda Lut kavmi gibi helak olmayız bunlar yüzünden... Taş olcaz Pompei gibi taaaş.

Bakın Burdaki erkeklere, sanki östrojen hormonu salgılıyorlar. Hepsinde bi alınganlık, bi hassasiyet, regl günü yaklaşan kız tripleri, ağlama krizleri... Canım sıkkın oldukça bunları şamarlar kendime gelirim. Öneririm size de hanımlar. Helak olmadan önce eğlenelim biraz.
(bkz: bıyıklı essy nin gündüz düşler)
hadi buyur. bugün de gay olduk. yarına hayırlısı. bakalım ne olacağız.
Bak bak bak.

Ben bundan 3-5 ay önce ibneleri sevmiyorum dediğimde çaylak yaptırıp linç edenler şimdi "gay" diye aşağılıyor.

Ne kadar adice bir ikiyüzlülük.