bugün

antalyadan birileri isterse kahve ısmarlayabilirim, istenildiği an mesaj atılabilir takribi ay sonuna kadar buralarda ve sap sap dolanıyor olacağım.
istanbul ' da gözde mekanlarda (sortie, Masquerade, frame, majestueux ) eğlenecek, tercihen alkol kullanan, anadolu yakasında ikamet eden bayan arkadaş aranıyor....
istanbul Avrupa yakasında gezmek takılmak isteyen kızlar özelden ulaşabilir. son model spor arabamla ve içi dolu deri cüzdanımla beklemedeyim.
Yeni geldim Dışardan
Allah korusun Uludağ daki Organ mafyası yazarlardan !
(bkz: olmadı gibi)
direk reel arkadaşlık platformu deseymişsin ya lafı ne dolandırmışsın öyle.
Benim hadi gezelim.
antalyada yaz boyunca tek başıma sıkılmama son verebilecek bir minnoş arkadaş tanesi arıyorum. çok büyük olmamasını temenni ederim.

edit: cinsiyetim bağyandır.
bostancı'da olan hanımlara bir kahve ısmarlarım.
Malatyadan selamlar *
Arkadaşlar bende çok yalnızım ve Eskişehirdeyim.
Bira içmelik arkadaş arıyorum.
Aradığım kişinin özellikleri:

-spor yapan
+günlük en az 1,5 litre su tüketen olması
-bedensel rahatsızlığı olmaması
+2 böbreğininde olması (tercihen)
böbrekler muayyer çeşme suyu dahi içilmemiş.. gelecek olan arkadaş doktoruyla gelsin taş var mı, kum var mı diye sormayın 25 yıllık böbrek arkadaşlar.
4-9 arası Kızılay'da olcam. Haberiniz olsun. Yaş, cinsiyet, ırk farketmez.

Edit; ayağına sağlık. *
Zirve müdavimleri.
Peki sebebi ney? Git bir kalabalık yere otur birinin yanına sohbet et ayrıl aynı şey spontane olun biraz.
tarabya, yeniköy civarlarına yakın olan arkadaşların mesaj atması yeterli. kadın-erkek diye ayrım kesinlikle yoktur. insan olması önemlidir. çay, kahve diyeni kürekle döveceğimi peşinen söylüyorum. bira içen varsa buyursun gelsin.
kafa bir ortam oluşmasını sağlayabilir.
Korkutan ilanların verildiği platformdur.

Cinsiyet kadın erkek farketmez diyorlar.

(bkz: adam madam kayarım ben buna) zihniyeti mi lan bu*

Ekleme bir tanede ben bırakayım.

Karaman ilinde ismet paşa caddesinde gezilecek, daha sonrasında ismet paşa caddesinde tur atılacak, son olarakta ismet paşa caddesinde aşağı yukarı gidilecek arkadaş aranıyor

Başka bir yer yok amk.
Böbrek avı. Konyadan selamlar
Bursadan selamlar 2 viski ısmarlayacam yazar arıyorum paralar benden ( yaş,cinsiyet önemli değil)
metrobüse minibüse otobüse falan biner lan bu tipler, dışarı çıkmalık arkadaş lafından ne kadar kalite bekliyorsunuz.
Ankara merkez, tunalıda herkes.
bir basur mor menekse denizli'den bildirdi.
buradaki* kitlenin zeka ve biyolojik yaşı düşünülecek olursa, kendilerine ancak tur rehberliği yapılabilinir. başkaca muameleler düşünen aklı başında kimseleri başlıktan uzak durmaya çağırıyorum.*
Muğla / fethiye çay var içerseniz.
denizli merkez. soğuk gazoz var içerseniz.