bugün

başlıktan çıkınca birinci sayfaya dönmesiyle çıldırtan uygulama.
cok conconlu. biraz renk cumbu$lugu var. altyapi zamanla duzelir herhal. yazar ismi gozukmuyor.
eskisini beğenmiyorduk ama beterin beteri varmış. başlıkların son harfi görünmüyor. arama yaparken başlık açılmışsa hemen altta görünüyordu artık görünmüyor. hala sadece bakınız ile entry girilemiyor. geri yaptığında sayfayı hemen güncelliyor nereye bakacağını şaşırıyorsun.
Anasayfa butonu bulunmayan, Anasayfa gitmek için uygulamayı kapatmak zorunda kaldığımız uygulama.

Giriş çıkış ve fonksiyonlarında Problem bulunmuyor. Geliştirilmesi muhtemel.

Edit : Kapatınca otomatik tekrar açıyor kendini, virüs gibim. Zall burada Sözlükçülere ayar vermekte olabilir, Sözlükten hiç çıkmayın diye.
sözlüğümüzün yetiştirdiği gurur kaynağımız dahi mühendislerimizin geliştirerek güncellediği uygulama. nasıl giriş yapacağız canısı ? ayrıca tasarımı bok gibi olmuş demekten kendimi alamıyorum. eski uygulamaya dönmenin bir yolu olmalı.
ben hayatimda bu kadar boktan ve sallanarak ciddiyetsiz yapilan bir uygulama gormedim..ulan onlarca reklam aliyorsunuz bu sozluge para kazaniyorsunuz.. insan biraz ilgi gosterir alaka gosterir.. saclara jole surup televizyon programi yapiyorsunuz ama o programi yapmanizi, insanlarin sizi adam yerine koymasini saglayan site icin bu kadar boktan bir is cikariyorsunuz.. bu sizin ne denli isinize sahip oldugunu gosteriyor zaten..uygulamada o kadar cok boktanlik varki saymakla bitmez ama en buyuk aptallik istatistik kismidir..giriyorsun bu lanet olasi sekmeye.. adamlar orayi tasarlama ihtiyaci duymamis.. direk mobil sozlukte gorunen sayfayi kucultup cekmisler buraya.. ve calismiyor.. basiyorsun dede adli sayfaya yonlendiriyor ama sayfa bos..sayfa bos bunlarin kafasi da bos.. bombos amk...he son olarak entry girerken sadece dikey ekranli telefonlari dusunmusler.. telefon ekraniniz yatay olarak calisiyorsa entry gir butonu yok.. yaziyi yazdiktan sonra telefonunuz klavyeli ise asaga basarak butona gidiyorsun ve onay tusuna klavyeden basiyorsunuz..yok yok cidden bunlarin kafasi bombos amk.. saman bile yok...

he birde entry editlerken yazilar arasinda biraktiginiz bosluklari html kodda bulunan br ile yapmislar ve edit kisminda bunlar goruluyor..

vay amk vay vay...
bir entry'nin üzerine tıklayıp yazar'a tıklayınca kendi profilinize gidiyorsunuz. insan gerçekten hayret ediyor. biraz özen.

soru: eski uygulamaya dönmenin bir yolu yok mudur?
eksi oy alan entrylerin hala arti oy alanlar kisminda gosterildigi, yaziyi yazdiktan sonra editlediginizde satirlari silen uygulama..vay amk vay vay...
fena olmayan bir uygulama iken, ne zaman geldi o sacma guncelleme hatirlamiyorum, resmen icine edildi. zall bu nedir boyle canim benim? sevenlerime mesaj dahi atamiyorum, atilanlari goremiyorum. yapacaginiz isi dudukleyim.
Sadece bakinizli entry girememe sorununu çözün arkadas yahu entrylerin sonuna # dedirtir # yazmaktan cigerim soldu. Bazen entry giriside bir basliga ozel girilemiyor lutfen biraz daha gayret.
bir cacığa yaramayan uygulamadır.

görsel
mobil varken ihtiyaç duyulmayandır.
sağlığa zaralıdır.
merak edip şu an indirdiğim uygulamadır. iki güne silinir.
' Windows Phone da neden yok lan? ' şeklinde düşündürür.
çok boktan bir uygulamadır.
mobil siteye göre daha kötü durumda olan uygulamadır.
sadece girip okuyup oylayanların işine yaramakta olan uygulama.
eh iştelemek olmadığı için userları üzen uygulama.
Geliştirilmesi gereken bir uygulama.
Windows Phone mağazasında görmek istediğimiz uygulama.
Windows Phone mağazasında görmek istediğimiz uygulama.
Görmez olaydım uygulaması.
el mecbur.
o son güncellemeyi yapmayacaktı, uygulamasıdır.