bugün

yaz beni kardeşim abazanlık nedir ya.
yaz biraderim.
yaz pumfi.
yaz beni bro.
sevismeye gidiyorum ben afk.
Beni de kaydet.
bende üye olmak istiyorum fakat abaza yazarlar birliğinde üyeliğim var sorun arz eder mi. *
Sevişmeyi çok seviyorum en sevdiğim şey sevişmek. Abazanlik bu değil. Yazma sen gene de beni.
dahil olmak istediğim birliktir, yalnız bende azıcık var. birliğe girebilir miyim abi?

çok az ama görsel
sevismek onlenmemeli, dizginlenmeli. var olsun abazan turk erkekleri. desteklemesemde atamasamda. onlar bizim uzaktaki koyumuz simdi.
0 uyesi bulunan birliktir.
ben olmazsam olmaz.
Dahil olmam gereken birliktir.
Birliğe beni de alın, hakikaten bu nedir ya bıktık bunlardan.
bu birliğe fazla gelirim ben. aseksüeller birliği kuralım gelin aseksüel yazarlar toplaşalım.
--spoiler--

takdir etmek isteyen bayan yazarları özel mesaj kutusuna davet eden birlik.

örnek bir akımı başlattık çünkü...

--spoiler--

Sazan avı olarak da kullanılan bi birliktir.
Herife bak 'özel mesaj atın kızlar' diyor resmen.

şimdi bu abazan değil de ne kardeşim?
samimiyetsiz bir birlik.
Count me in.

(bkz: birliği diyeyimde yalan olduğu belli olmasın)

Tabi canım, seks ne la? (bkz: i don t need sex the government fucks me everyday)

Yalancıların oluşturduğu ve asıl abazanların kendini iyi hissetmek için katıldığı birlik. Nereden mi biliyorum? Bir arkadaştan tabiside.
ipadimi de alıp giderim.

Kaliteli abazalar böyle gider.
Içinde bulunduğum yazar grubundandir. Bu yazarlar entrylerinde Kizlar için bel alti muhabbetlerde bulunmaz, canı sıkılınca kızlara sarmaz. *
hiç de vurdurmamış gibi durmuyor halbuse.
içinde bulunmadığım güruh. ben abazayım. hep abazaydım. abaza kalacağım.
Burada vardır öyle bir yazar. Tabii ki numuneliktir kendisi. Kendisinin abazalığa bile üşendiğini düşünüyorum.
benimdir yazarıdır.

Valla ben türk'üm..
içinde bulunduğum ve bulunmaktan gurur duyduğum birliktir.
Sozlugun abaza kesiminin toplanip "ulan belki bizi eli yuzu duzgun insan sanarlarda mesaj atarlar" dusuncesiyle sozluk kizlarini dolayli yoldan taciz eden kurulus. Kahrolun!