bugün

incinin fazla lakayıt ekşinin fazla kasıntı olduğunu gördükten sonra buraya kayıt oldum.
vallahi o sıra inci kapanmıştı işte 2 sene öncesinden bahsediyorum. sudan çıkmış balık gibiydik yazarlarca. buraya geldik falan. gelmez olaydık çıkamıyoruz.
dedim herkes bir konu hakkında fikirlerini yazmış ben neden yazamayım.
Çünkü işsizim.
Because dick of donkey.
bir gün bir şey araştırırken - konuyu hatırlamıyorum- baktım millet atıp tutuyor
şuraya bir üye olayım da yazayım doğrusunu dedim,
ve üye olmuş bulundum
lakin uğruna üye olduğum konuya dair bildiklerimi yazmadım neden bilmiyorum.

şimdi ise neden ısrarla yazmaya devam ettiğimi ben de tam anlamış değilim.
sanırım bağımlılık yapıyor, kafa dağıtıyor falanun fülanun.
ortama bakayim dedim.
inci bir ara kapanmıştı (bkz: ddos saldırıları) şimdi inciden çok buradayım.
Ateist çocuk tavlamak için ama hala düşüremedim.
Zaman eski zaman. O zamanlar eksi kisa sureligine uye alimi yapiyordu. Gunluk 20 entry girmek zorundaydik. Bunlar incelenip uygun bulunursa uyelik aktif hale getiriliyordu. Ben bir kac gun yazdim sonra unuttum. O ara uluyu duydum. O zaman ben de uluya uye olurum dedim ve oldum. Uzerinden 9 sene gecmis. Yaslandik ey sozluk.
türkçeyi unutmamak için...
Zaten yıllardır önemli sözlükleri takip ediyorum. Büyük sözlükler arasında hesabımın olmadığı tek sözlük bu sözlüktü. Diğer sözlüklerde ortam bozulunca sneijder nickli arkadaşımın tavsiyesiyle üye oldum. Ortamda fena değil hadi bakalım.
Arkadaş tavsiye etti üye oldum.
başta araştırma ödevi için gelmiştim buraya.

sonra baktım yazılanlara beğendim.

epey süre takip ettim burayı.

bir gün "ben de yazar olayım ne olacak amk" diyerek yazar oldum.

bu da böyle bir anımdır.
ben kayak tatili düşündüğüm için ucuzluk sitesi bakmaya şey ediyordum buraya üye olmuşum.
Google'a bi sey yazip aradigimda uludag sozlukteki konuyla ilgili baslik cikti tikladim. fakat goruslerime tersti. yorum yapabilmek icin uye olmam gerekiyordu ve uye oldum o gunden beri de uyeyim.
tek sebebi kukla.
ekşiden onay msjı beklerken yaşlandığımı farkettim.
Farklı insanların bir konudaki farklı farklı yorumlarını okumak güzel olur demistim. Çogu aynı seyle düsündügü icin biraz hayal kırıklıgı soz konusu tabi.
Açık konuşmak gerekirse inci sözlüğün sarmayışı yeni arayışlara yöneltti, ekşiye üyelik aldım.
baktım 20.000 kişi var önümde çaylak havuzunda zaten kriter ne anlayamadım 19,18,20 bin arası git gel yapıyordu.
birde uludağa bakayım dedim üyeliğimi aldım şimdi inciyede ekşiyede uğramıyorum.
sene 2010 dedim ki ekşi sözlük göt oğlanları dolu ve inci sözlükte bozuluyor, yazabilecek tek sözlük kaldı dedim ve üye oldum. pişman değilim.
Bir yerlere bir şeyler yazma ihtiyacı. Can sıkıntısını da gideriyormuş onu da üye olduktan sonra anladım.
itüsözlük 3 kere hesabımı silince başka seçenek kalmadı.
Ekşi nazlı bir orospu.
itü, sikindirik bir bilgiç.
inci, tırnakları ojeli bir pezevenk.

Ulu, ulaşılmazın ötesinde urvet ul vuska.

Şaka lan şka.
serserilik yapmak için.