bugün

bağlar gazozdan sonra en güzel sade gazozdur...
görsel
uludağ sözlük'te takılırken iyi gider.
gazoz içen vurduruyordur. erkek adam doğal maden suyu içer, sade olanı makbuldür.
şişirmeyen tadı en güzel gazozdur. her şeyin yanında gidiyor.
iddia ediyorum dünyanın en nefis gazozudur.
Bir Niğde gazozu olamaz.
koruyucusuz ve şekersiz olanı çok güzel olan gazoz. yalnız çok çabuk kaybediyor asit etkisini, dolayısı ile 250 ml şişeleri daha iyi. litreliği kullanışsız tek kişi için.
Gözlerim denizli'de seni arıyor neredesin seeen?
Bizim sözlüğümüzle bir bağı olmayan gazoz markasıdır. Sözlük olarak gazoz mu üretip satsak aslında be? ismi de uludağ_1 gazoz olsun fena mı?
Bir niğde gazozu değildir. Ne sprayt ne Uludağ ne diğerleri. Niğde gazozunun yanına yaklaşamaz. Gerçi onun da eski tadı yok.
niğde gazozuna kadar beğenilen gazozdur. Geçmiş gazozlardan Elvan'ın sadesini baya bir andırır.
son reklamını her duyduğumda sherlock başladı sanıyorum. "the game is on"u direkt çağrıştıran bir melodi.
bundan sonra yerine çayı tercih ettiğim içecektir.

http://www.youtube.com/watch?v=nxbAcveNsSE
(img:#1114436)
Çok güzel bir gazozdur.
o kadar reklamı döndü ki gidip alasım var. evet.
fabrikaları inegöl'de bulunan bursa'nın gazozu. ayrıca türkiye'nin efsane gazozudur, tadı mükemmel hele de soğuk içildi mi daha bir başka oluyor.
Severdim içerdim taaki basketbol Turnuvası'ndaki her araya konulan reklama kadar.
bir yudumda biter koca şişe. tüm aile şaşkınız.
Ordulu bi insan olunca gazoz deyince akla ufuk gazoz gelir bizim efsanemiz de odur. Bi bakkalda rast gelsek gözümüz dolar ama uludağ da iyi tabi hakkını yemeyeyim.
şekersiz olanı çıkan gazozdur ve şahanedir. denenmeli vesselam
Bana göre çamlıcadan sonra ikinci sırada olmaya mahkûm gazoz.
Tadı çok güzel bir gazoz. Efsane.
Şekersizi makbuldür.
sözlük girişinde yeni yılımızın efsane geçmesini dilemiş çocukluğumuzun gazozu olan marka. az gazozuna maç yapıp uludağ gazoz içmedik. o günler efsane günlerdi. umarım 2015 de efsane geçer benim için. gerçi bu haftaki finaller baya kötü geçti. ama hala umudum var 2015 için.