bugün

entelök olmasak ta gözlemci olarak katılabileceğimiz zirvedir.
Ankara cincinden adam toplayip katilacagim zirvedir intilliktiiiil olalim biraz dimi ama.
Sıtarbaksta çılgınlar gibi kayfe içerik.
bir "erkekseniz uludağın zirvesinde buluşalım zirvesi" değildir. olamayacaktır.

(bkz: erkekseniz uludağın zirvesinde buluşalım zirvesi)
Kime göre neye göre bağımsız? Bir insan tümüyle bağımsız olamaz uludag sözlükte yazarsın e oraya baglisin kimliğinde turk vatandaşı yazıyor e ordanda baglisin. Tuttuğun takım sevdiğin kiz Bayildigin yemek içtiğin suyla bile artık bağımsız degilsin. Kendini kandıran bisuru insanın canı çay çekip latte isteyecek metrobuse binip camdan trafiği izleyecek ve hükumete sallayacaklar. O sırada belki arkadaşlarımla 101 oynayacağım belki sevgilimle 2 liraya tavuk doner+ayran alıp takilacagim. Oraya giden insana saygımı da skib atacağım.
kadim dostum bado tarafından 8 Aralık 2012 tarihinde organize edilecek olan zirvedir.

entelektüel olmayan yazar kontenjanından ben yararlanıyor, son kontenjan için de niyetli olanların elini çabuk tutmasını salık veriyorum.

bir de pis devrecilik(nesilcilik) yapılacağı duyumları aldım ama bilemiyorum artıkh.
derhal bir adet entel gözlüğü almayı gerektiren zirve.
pek kalabalık olması beklenmeyecek zirvedir.
fularım ve viskimle dahil olmayı düşündüğüm zirve. yer zaman mekan piliz.
sigara, alkol, ot, bok bagimlilarinin kabul edilmedigi zirve.
Biz halkiz gardas entel dantel bize ters.
katilmayi dusundugum zirve.fular,roptesambir almaliyim.
öncesinde ya da sonrasında nuri bilge ceylan, zeki demirkubuz veya reha erdem filmi izlenecekse katılırım, yoksa entelektüelliklerinden şüphe ederim.
katılmak istediğim zirve.
ilk gordugumde espri yapildigini dusundugum zirve. ne bileyim biz de privatesozlukte 6 sene once falan birinci kelebeksel ankara zirvesi yapmistik yani. onun gibi bir sey sandim. neyse, tanim: hede hodo yazarlar grubu yazarlarinin ve bu uyelerin referans olabilecegi yazarlarin katilacagi zirveymis. eee madem ezer gibi sen gelme lan ayi diyorsun, nispet yapar gibi sozluge ne diye yazarsin? sonra da katilim bekleyin. kendiniz calin kendiniz oynayin iste. ha bir de bu uyelerin referans gosterebilecegi denmez lan. referans olabilecegi denir. ne bicim entelektuelsiniz.
entellektüel derken denilesi zirve *
girişe " entelektüel olmayanlar ve köpekler giremez" yazısının asılacağı zirvedir.
ve sanırım girişte çok genel kültür testi yapılacak. çift çizgiyse girebiliyoretfvnnml...
(bkz: otopsiraporlari)

Entelektüel bir yazara benziyor, zirvede olması lazım.