bugün

peder zickler'in son yazisinin basligi.

http://www.medyaetegi.com...kten_ozur_diliyorum_.aspx
(bkz: estagfurullah)
blöf yapmaktadır. ben onun ciğerini bilirim. yine bi açık bulup saldıracaktır. affetmeyin gençler..
ilginç ama gayet içten bir yazıymış gibi geldi bana. gerçekten öyleyse ne mutlu..
(bkz: dal ruzgari affetse de kirilmistir bir kere)
gayet içten yazılmış olduğunu düşündüğüm yazı.*
oyun anlayışı yazar arkadaşlara, sözlüğe saldırmaksa ve bunu, "zaten burası sanal alem ciddiye almayın ben almıyorum" mantığıyla yazıyorsa bu özrünü nasıl ciddeye alalım peki demek istediğim başlık.
sözlüğe yamuk yapan, kelek atan kişilerin er ya da geç kuracağı cümle.
-uludag sozlukten ozur diliyorum öp elimi barisalim.
- caylaksiniz.
- himpsss hifisss ssss (caylak oldugu için okunamiyor)
"git kum havuzunda oyna, çoluk çocuk oyuncağı değil ki sözlük" dedirten yakarıştır. kesinlikle içten bulmuyorum. esefle kınamaya, ısrarla devam ediyorum.

hiç kimsenin; birinci nesil yazar* diye veya eksisözlük yazarı diye ayrıcalıklı olmaya hakkının olmadığını da saygılarımla bildirmek istiyorum.
bu tam bir sene önce yapılmış açıklamayı ben de kınıyorum. çok boktan bir açıklama. saygısızlık zaten dizboyu. yeri gelmişken geçen sene bu zamanlar avrupa birliğinin yapmış olduğu, bugün bizim için ifade etmeyen açıklamayı da kınıyorum. haydi kendimize akıl fikir dilekleriyle kınıyoruz: hınnnkkk
yılın sadece 31 mayısında hatırlanan bir özürdür. yıl dönümünde uludag sözlük peder zickleri orta yol bulmaya çağırıyor. aracı ol ekşi sözlük yazar alımları açılsın.
kişi : sözlüüükk!
uludağ sözlük: hıh!
kişi: uludağ sözlüüük, canımın içiii!!
uludağ sözlük: sinek vızıldıyor bir yerlerden ama, neyse!
kişi: ama çok üzülüyorum, özür dilerim, yaptık bir hata, affet!
(bkz: arkadaş kalalım)
+ ozur dilerim uludag sozluk
- hmm. ne derler sen de bilirsin genc. ozur dilemek nezaket, affetmek buyukluktur. madem nezaket gosterdin ozur diledin , ben de bana yakışır buyuklukle seni affediyorum.
+ buyuksun abi **
- tamam uzatma, haydi yoluna...

(bkz: sozlugu birinci tekil sahısa indirgemek)
(bkz: buyuksun uludagsozluk)
(bkz: yalaka olmak)
(bkz: kibir)
(bkz: bunu geleneksel olarak her yıl yapalım)
eskiden verdiğim eksi oylar ve sildiğim tüm başlıklar adına özür diliyorumdur.