bugün

kesinlikle serbest olmalı diyerek sonuna kadar destek olacağım kampanyadır.
(bkz: milletin ağzı torba değil ki büzesin)
aksiyona gecmeden once oylama hakkinda oylama yapilabilecek bir kampanyadir...

evet sevgili konuklar oylamaya sunuyorum. uludag sozlukte kufur serbest olsun mu olmasin mi?
olsun amua goyyim diyenler?...
olmasin diyenler?...
cogunluk olsun dan yana. o zaman su andan itibaren kufur serbest amua goyyim. hisst on siradaki kel. seni var ya... otoyolda.... karada.... havada...
Şiddetle karşı çıktığım kampanyadır. Ben şahsen küfürleri görmekten rahatsız olmam ama sözlükte bayan olan yazarlar yada yazarlar dışında siteyi gezen ziyaretçiler var. Eğer bu ziyaretçilerin siteye bir daha gelmesini istemiyorsak orası ayrı. Başka sitelerde küfürlerin serbest olması yada yasak olması bizi ilgilendirmez.

Seviyeli bir sözlük ortamı için küfür ortamının olmaması gerektiğini düşünüyorum.
sozlukte kufur gorunce rahatsiz olan utulu yuzlerin yüzünün buruşmasını sağlayacak kampanyadır..
(bkz: olursa ekime olmazsa s kime kadar)
oylama yapılsın, referanduma gidilsin. zaten ülke olarak buna alışkınız..
kampanya bence gereksiz bir kampanyadır şöyle ki; zaten çok usturupsuz, galiz küfürler olmadıkça
küfürlü entryler silinmiyor. dozunda bir küfür serbestisinin olması da iyi bir şey. fakat küfür etmenin
serbest olduğu açıklandığı an yaratıcılık yavaş yavaş ölecektir kanaatimce.
iğrenç kampanya, küfür etmek isteyen kendi kendine etsin.
sözlüğe ilahi bir müdaheleyi gerekli kılacak kampanyadır.
belli durumlarda olmasi sartiyla destekleyebilecegim kampanyadir. hani bazi durumlar vardir kufurden baska birseyle aciklanamiyor. siz anladiniz daha fazla uzatmiyorum.
en azından pkk'lı köpeklere küfür etmek serbest olsun.
yahu ben onlara dahi küfür edemeyeceksem kime küfür edeceğim bu ülkede.
öff sinirlendim .mına koyum yahu.
doya doya bakınız

hazzziktir ordan
(bkz: rica ederim gotunuzden kampanya uydurmayin)
(bkz: hassiktir lan)

-dolu bakınız-
katılmaya yürek isteyen kampanyadır.
bayanlar değil bunların doğurduklarının kapasitesiyle ilgilidir, ben katlanırım diyenler buyursun.
sözlükteki bayanlar hayatlarında hiç küfür duymamış, fanus içinde büyütülmüş yaratıklar olduğundan değil de, edilen küfürlerin genelde erkek cinselliğini öven, kadın cinselliğini ise hor gören küfürler olmasından dolayı desteklemediğim kampanyadır. bünyelerinin küfüre karşı herhangi bir hassaslığı olmaığı elbetteki aşikardır. yani birileri "eheuhu sana koyim" dedi diye hiç bir şey "koy"ulmayacaktır. herkes farkındadır. duydukları küfürler sürekli erkek egemen olduğu için belki psikolojilerinde bir bozukluğa yol açmaz, lakin sözlüğe ve yazarlara karşı soğuyacakları kesindir.

ek bilgi; ironi, bu kadar açık ve basit yapıldığı zaman hoş durmaz. hiç incelemedim ama eminim birileri anlatmıştır;
(bkz: ironi)

şaşkın edit: "ellaam" birileri illa küfür etmek istiyor. ama bunu kötülemekle olmaz o iş, moderatörlere diyeceksiniz öyle şeyleri. ben bir garip yazar kulum.
ortaya annenin konacağı kumardır.
neyzen tevfik'in dediği üzre; küfür dilin cilasıdır.
ağzı bozukluğu getireceğini ve sözlüğü küfür denizine dönüştüreceğini düşündüğüm etik olmayan kampanya.
oldu zaten az kaldı youtube yorum zibidiliğine kampanyasıdır.
katılımın çok az olacağı kampanyadır. youtube'de serbest görüyorsun vaziyeti. ben bakmaya utanıyorum millet yazmaya utanmıyor.

ayrıca (bkz: #2450802)
(bkz: emlakçı metin)
(bkz: evet amk serbest olsun)