bugün

Hangi başlığa tıklasak eğri çükler görüyoruz..
Yönetim sözlüğün temasını değiştirmekle uğraşmak yerine Para var huzur yok'un yaraksavar projesini dikkate almalıydı.

görsel
bu sözlüğe cinsel organını atan ruh hastası orospu evladı neden sadece siliniyor. yurtdışında olsa bile uğraşın peşini bırakmayın. burası herkese açık bir yer değil mi? sadece yazar olanlar yazılanları görmüyor ki. yazan insanlar da sözlükten uzaklaşıyor. bence bu olayda kasıt var. Her türlü ceza alır.
Bu ne aşağılık kompleksiymiş arkadaş. Bu ne kin bu ne öfke. Bunları uzun zamandır sözlüğe ara ara dadanan kişiye söylüyorum. Bir insanın sözlüğe bu kadar öfkeli olabilmesi için burayı çok ciddiye alıyor olması lazım. Yani bir sözlük sana napmış olabilir de hinclanip hinclanip geliyorsun. Bu neyin öfkesi. Söyleyeyim. sosyal hayatta bir hiç olup sözlükte çok şey olan insan davranışı bu. Yüzde yüz zamanın selebritisi. Belki zamanla süksesi azaldı, belki sözlüğe küstü, belki sözlükten aforoz edildi bilmiyoruz. Düşünsene bir şey olabildiği tek yer sözlüktü ve sözlük onun elinden her şeyi aldı. Hiç olan her şeyi yapar. Bu intikam ateşi sözlüğü bitirene kadar bitmez. Yazık. Hem sözlüğe, hem bu arkadaşa. Ben üzülüyorum şahsen.
sabahçı kahvesine dönmüş mekandır. eskisi gibi şurada yazsak herhalde sadece bizim entryler dans ederdi, öyle azalmış yazar sayısı.

ama yine de iyiyiz ha gençler. üzmeyin kendinizi, hayat boyu neler neler değişmiyor ki. burası da evrildi evrildi ve en sonunda bu günleri gördü.

yazın çizin sövün ve uyuyun. sevişmeden uyuyun lütfen ama. anlaşarak ölebilirsiniz, ona izin veriyorum.
"oskodon sozlokto ..."
lan bi bitmediniz
ha tüp kuyruğu vardı diyen dayılar ha bu deyyuslar.
herşey çağına özgüdür..
türkiye gibi bir yer. içindeyken yarak gibi geliyor, uzaklaşınca hafiften özlüyorsun.
yakışıklı erkeklerin ve güzel kızların buluşma noktası.
görsel
Bu aralar yeni kişiler gördüğüm ortam, çaylak sayısı da fazla aslında. Bir şeyler oluyor ama ne olduğu da belli değil, neyse.
bir sözlük platformudur. herkesin birbirini tanıdığı bir sözlük ortamı vardır.
Cinsel açlığın Hollanda'sıdır.
yarragi olan adam gelip online sayısını arttırsa keşke. millet yarak görünce entry giriyor amk.
Eskiden bu kadar saçma ve boş başlıklar açılmazdı. kötüleşmiş sanki. Ne varsa eskilerde var(boomer)(!).
Affedersiniz ama sik gibi bir ortam olmuş.
eskiden çok daha farklıydı burası. bugün yıllar sonra geri döndüm aman tanrım bir de ne göreyim! hiç eskisi gibi değil artık çok değişmiş. ben eskilerdenim de. eskiden biz buradaydık. eski yazarım ben. aah nerede o eski günler.

bu arada eski yazar olduğumu söylemiş miydim? ah eski günler ah. 1 yıl sonra yine geleyim de aynı şeyleri yazayım...
yıllarca kıymetini bilemediğimiz sözlük. ekşiyle kıyaslayıp bok atanlar bir de şimdi baksın ekşiye. her yer her yerde, bir gördüğünüzü bir daha göremiyorsunuz, içeride birini kesseler hiçbir yazarın haberi olmaz. öyle bir yer.

ah be uludağ sözlük, kıymetini bilemedik senin. en boktan halin bile ekşiye bin basarmış meğer.
Şu başlığın gün içinde 21 entry ile gündem olup sabahtan akşama kadar üst sıralarda kalabildiği sözlük.

görsel

Seviyorum burayı.
dünyanın en güzel formudur.
Son zamanlarda çok eğlenceli olan sözlük.
Uzun zamandır bu kadar eğlenmiyordum..

Hissediyorum ilerleyen günlerde sözlükçe çok eğlenicez.
(bkz: #45443097) dünyanın sonlarında olan bir avuç insan örneği gibi düşün.

o tüm yazarlar artık silik veya yazmıyor.
son entrysi +10 yıl öncesinde kalan binlerce yazar düşün

evet normal durumdur, ilgi azalıyor buralara.

lanet olsun instagram.
çünkü insanlar da benim gibi şarkı dinliyor olabilirler. ben de şarkı dinliyordum, şimdi geldim.
yine de akıllı olan yalnızlar ve üzgünler burada.
akılsızlar instagram'da meme ve biceps gösteriyolar.
bluevelve gittikten sonra neden bir türlü dikiş tuturamamış bir sözlüktür.
aşk üçgeni mi?

sözlük çokgenlere geçmişti bir ara ne üçgeni.