bugün

rivayete göre değil bana göre içinde luciferında bulunduğu insan topluluğu.
sözlüğün ileri gelenleri olarak yorumlanması gereken topluluk. top kelimesinin sokak ağzında kullanılandan farklı olduğu 35 metreden göze çarpmaktadır. ayrıca kendini bilen kişilerin bu kelimede takılmaması, bu kelimeye takılan insanlara örnek teşkil etmelidir.
ağır top olmaktansa eski tüfek olmayı tercih edeceğim oluşum.
gelecek nesillerle çok eğlenecek olan yazarlar bütünüdür..zirvelerin de gerçekleştirilmesiyle bu sanal arkadaşlık gerçek dostluklara dönüşecek bu tip toplantılarda(gelecek yıllardaki)çağrılan birkaç 2. 3. nesil yazar da maymuna çevrilecektir..(ahhh ahhh ne güzel olacaktır..)
bebek,komandost,rasko,eru,mccormick,child,july04,selmagezinir,passiflora ve nicki aklıma gelmeyen bi kaç yazarın daha içine girdiği,yapılacak zirvelerde tanışmak istediğim,içlerinde olduğum belirtilen ve bu yüzden mutluluk veren topluluk.
entrylerinde,herhangi bir anda ihtiyaç duyulacak bilgileri sıklıkla gördüğümüz insanlardır..entry sayısının pek de mühim olmadığını,yazılanların kayda değer olmasının önem taşıdığının farkına varanlardır,...çlarından uydurma başlıklar açmayan ve kendim yazdım kendim güldüm insanlarının dışındakilerdir
Uludağ sözlüğün altın karması diyebileceğimiz üslublarıyla hayran olunası yazarlar. *
bu başlığın altına yazı yazmak beni de yazın demenin ön çalışmasıdır.*
bu sözlüğe yazan 90 kilo üstündeki eşcinsellere verilen isimdir.
sözlük içerisinde belirlibir yere sahip olan,tanınmış olan yada medyatik olan kişilere verilmiş isimdir..

(bkz: moderatorler)
(bkz: genc toplar rahatsız)
(bkz: fatih ürek moderator olsun kampanyası)* **.
yazarların kilolarının ön plana çıktığı hadiset-ül evza..
ağırtoptan kastedilen kavramın açıklığa kavuşturulmasıyla kendilerinden söz ettirecek ağır toplardır.
(bkz: curufinwe)
(bkz: sisman yazar)
başında türban poposunda tanga olan kızımızdır, sözlükte en çok ismi telafuz edilendir, ağır top ünvanı bu kızımıza verilmelidir.
(bkz: saglik topu)
elton john , kusum aydin , cemil ipekci
entryleri yüzlerce yazar tarafından takip edilen, actıgı baslıklar kanun hükmünde kararname sayılan karma değerleri de ağır abi ise tadından yenmeyen kişilerdir. bu yazarların hayran kitlesi nickatına sürekli yalakalıklarını belirten entryler girerekten ağır abiden puan kazanmaya çalışırlar. kendimizce ağır top olarak gördüklerimizi beğeni ile takip ediyoruz.

iş bu başlık yönlendi mnskym.
(bkz: HOCAM AYIP OLUYO AMA TOP FALAN)*
sözlükte bulunan ve sadece eksi oy vermek için el kaslarını hareket ettiren uzun pardölüsü abilerimizdir.korkarız tırsarız ama bize bir şey yapmazlar severler.

-demlikahve git camel al lan
-ya sktrgit abi ya.
kiloları kantarda ağır gelen abilerdir. yemek yedikçe büyürler, büyüdükçe ağır olurlar sonra ağır abi olurlar(!)
iki düşün bir konuş felsefesinin yazarlarıdır. genelde lafı gediğine koyarlar.
ebru şallı ve pilatesi sayesinde ağırlıklarını atabilecek abilerdir.