bugün

uludağ sözlük birinci geleneksel nick altı etkinliğidir. sol frame onlıne yazarların.nick altıyla dolsundur.
(bkz: hadi bitirelim şu işi)
SÖZLÜĞÜN önde gelen yazarlarınca desteklenen festivaldir. örnek; (bkz: dis guclerin oyunu)
olsa güzel olur dediğim festival. yazın amk siz de 97li yazın.
nick altına biri kendine ait 4 entry girilmiş yazara yapılan şakadır.

bsg.
Birinci olduğu için geleneksel olmayan etkinlik.

Yapalım da çaylak olalım demi, çok fenasınız.
Ben festivali izlemeye geldim.
amacını aşmaya meyilli festivalimsidir. girdili çıktılı kelimeler yasaklanmalıdır kısa süreliğine.
beni benden alan festival.
tamam yazalım da önce geçmiş entryleri okuyup değerlendirip öyle entry girelim. kızlara da yavşamayalım. birbirimize de artı verelim. le le sakine diyelim falan filan amk.
çok nickaltın olunca ne oluyor? ardın göğe mi yükseliyor? demek istediğim festival ve üyeleridir.

ayrıca festival neymiş arkadaş. burada "bayram" yazsak kıro oluruz frenkçe bayram yazınca bir hava bir hava...
dilencilerin, siklenmeyenlerin, zorla siklenmeye çalışanların katıldığı asosyal festivalidir.
hahh tam da bu eksikti.

sözlügün zaten amk'lar bir de bu eksikti tabi ya.
Destek veren yazarların nickaltı'nın şenlenmesi gereken festival.
brezilyadan dansçılar getirip yazdıracağım festivaldir. zall mutlu olsundur. çok vefasız kendileri.
Ergen eğlencesi.
kafasının üstünde alevli meyve tabağı taşıyan kavruk kızlar olursa katılacağım festival.
birinci olmadıysa ikinci geleneksel olmasını dilediğimdir. ukala yazarlar katılmasınlardır.
le le le sakine diyip devam etmek istediğim festival.
katılım beklediğim festivaldir. nick altına damsız girilmez. ben partnerimi birazdan açıklayacağım.
edit: sapsız da girilmemektedir. sapsız bir gül düşünülemez efenim.
Direk dam olarak oluyorsa kabul edilebilirtesi olan festivaldir.
buyruun diye davet ettiğim festivaldir. brezilyalı dansçılar giriş yapmış bulunmaktadırlar. yazar başına 0.5 dansçı.
güncel Önemli Başlıklar