bugün

nesildaşım hoşgelmiş, güzel yazılarının devamını diliyorum.
yazdıklarının beğenilmesine sevinen yazardır. hoşbulmuştur.
(bkz: koştursun efenim sözlükte)
nick'iyle espri anlayışının kuvvetli olduğunu gösteren yazardır.
en nihayetinde 'yeni yazar' sıfatı taşımakta olandır. naif, mazlum, zeki çevik ve ahlaklı ve bir o kadar mütevazi yazardır.
kendisini tanımam etmem de okudum anladığım erkek midir bilmem adam gibi adamdır, güzel insandır. hoşgelmiştir, böyle devam etsindir. dırdırdurdar. *
ismini vermek istemeyen bir izleyiciye aşk mesajları göndermediği söyleniyor. ayıp etmiş yazar.
bir adet yazar. hoş gelmiştir.
hoş bulmuştur. sayılı gün çabuk geçer hesabı sözlükteki günleri şimdilik çabuk geçen yazardır. (bkz: içeri girmek)
Ben kendisini tanırım ederim. Can dosttur. Beraber gezilesidir. Pes, age of oynanasıdır. ODTÜ'nün gülüdür. Selam olsun.
29.03.1990 doğumlu yazar. yalnız hesapta bir yanlışlık var tünelin ucunda olduğu tarih 19.06.1989 ve çok sıcak bir haziran gecesi belki perdeler falan hep açık cereyan var. okullar yeni kapanmış.
uzun aradan sonra sahalara hızlı bir dönüş yapmış yazardır. kış günlerinin yakın olduğu şu günlerde winter is coming'i motto olarak seçmesiyle bizlere ne kadar realist olduğunu göstermektedir. realistliğiyle göz doldurur
Muasır medeniyetler seviyesinde uygarca tartışmayı bilmediğinden dolayı bir süre aramızda bulunamayacak olan yazardır. Bu kafayla giderse daha çok uzak kalacaktır zira.