bugün

Sari kadin gecen bolum de monteynden alinti yapmisti. Her bolum bisiyler Salliyo
uyarlama olmasına karşın orijinal versiyonundan daha sürükleyici olan dizi.

her bölümünü iple çekiyorum.
Bade işçil aşırı derecede yapmacık oynamasa daha izlenebilir bi dizi olabilir.
cinayetsiz cinayet dizisi.
içinde ciddi ciddi sübliminal ibnelikler barındıran dizi.

itiraf edelim beyler hep istiyoruz ki kötüler kazansın. Artık kötüyü nasıl bi janjanlıyorlarsa.

Not:muhteşem yüzyılda da hürremciydim la ben.

Edit:yürümeyin erkeğim bak sikerim belanızı.
Altıncı bölüme kadar çok iyi giden, altıncı bölümden sonra ilerlemeyen, senaryosu kötüleşen dizi. Senaristler allah aşkına fazilet hanımın kızlarına çevirdiniz diziyi.
kızların bayıldığı dizi. bu başlıktan kız bakabilirsiniz. selam kanatlarım var ruhumda hanım
kızımın bu dizideki cinayetler nerede dediği dizi.
Kurgusuyla, senaryosuyla oldukça farklı. koca parası yiyen ve çocukluktan beri şımartılmış o kızların türlü kezbanlıkları bizim aile yapımız ile son derece uyumlu, kültürel olarak plaza kadınlarını birebir yansıtıyor.

Beni hayrete düşüren plaza kadınlarımızın -kendilerinden çok şeyler buldukları için olsa gerek- bu zengin Kezbanlarla kendilerini özdeşleştirebilmeleri..

Kötü o insan, kaka... Kafasında bin tane tilki ile en iyi arkadaş rolü oynadığı insanları bile birkaç saniyede domaltıveriyor... Ha ama sen de ofiste aynısın değil mi?

Pardon... Pardon...
Heyecanla izliyoruz efenim.

Merve çok çakal, kaka, pis vb...
Çok heyecanlı bitti bu hafta. Şeyi çok merak ettim merve eşinin battığını dogrulasaydi terk edecek miydi. Bakalım şimdi napicak en önemli gücü gitti elinden. Olaylar olaylar.
son bölüme oldukça heyecanlı bir sahneyle nokta koymuş dizidir.

--spoiler--
k*ltak merve'nin şirkette soruşturma başladığını öğrendiği andaki surat ifadesini screenshot aldım.

die bitch.
--spoiler--
Kadın kadının kurdudur lafını bu kadar iyi işleyemezlerdi. Bi dizide herkes mi kötü olur hepsi kötü her izlediğimde insanlardan biraz daha nefret eder oldum.
Über iyi başlayan ilk 6 bölüm yardıran son 4-5 bölümdür de Mert Fırat'ın yüzü suyu hürmetine izlediğim dizidir. Aslıhan gürbüz'e de fettanlık ne yakışmış öyle. Göz kamaştırıyor kendisi # Kraliçe Arı
az sonra yeni bölümü verilecek ve tuhaf bir şekilde izlemekten büyük keyif aldığım dizi.

çoğu bölümünde haklılık içeren laflar ve olaylar var. sanırım gerçekliği olması beni kendine çekiyor.

bir bölümünde şey denmişti, Bir kadının ruju ne kadar kırmızıysa hayatı o kadar yolunda değil demektir, ya da buna benzer bir şey denmişti işte. biraz gözlemledim, harbiden öyle.
Başlasa da izlesek dizisi. Bu bölüm cogiyi.
Anlik serhan.
görsel
Kalabalıklar en çok kralın devrilme hikayesini sever.
arzu sen de az yılan değilmişsin yaa resmen batan tekneden ekmek kapmaya çalışıyorsun ulan sana ekmek çıkar mı sanıyorsun pis kadın milletin rızkı gitti sen ne yapıyorsun sinirimi bozdun.
Serhan nezarete girmeden önce polise kemerini ayakkabı bağını saatini verdikten sonra nezarete giderken belinde kemerle görüldüğü dizi.

Senarist gör bunları.
Seda Sayan,yeşim Salkım,Gülben ergen,seren Serengil gerçeğini çekiyorlar bu dizinin.
Yaralı Ruhlar Bahçesi Çok Güzel Şarkı. indirebilirsiniz.
Gerçekleri abartılı bir şekilde yansıtıyorlar gibi ama dizi olması için çok normal. iki bölümdür denk geliyorum cinayet olayını çözemedim. Sanırım birbirlerinin insanlıklarını öldürüyorlar.
SARMAŞIĞIN DIVASI MERVE AKSAK HALKI MEYDANLARA DAVET EDIYOR BU PELÖ TARAFINDAN BIR DARBE GiRiŞiMiDiR DiYOR.
görsel
daha kaç bölüm oldu,hemen en saçma türk dizisi oldu.