bugün

"şimdilik sıkıntı yok, fenerbahçe gruplarda" kararıdır.

edit: http://haber.gazetevatan....-aciklamasi/396063/5/Spor

link.

edit-2: tff bu kararın amına koymuştur, o ayrı.
galatasaraylı bazı taraftarların üzüleceği durum. zira kendilerine dul maaşı bağlanmamıştır. *
(bkz: fenerbahcenin uefa ya teşvik primi vermesi)
Fenerbahce'li futbolcuların rakip olarak barcelona veya realmadrid istemesine sebep olan karardır.

(bkz: selçuk şahin)
alacağımız kararlar ile ilgili çalışmalarımız kapalı kapılar ardında devam ediyor denmiştir.

kimsenin gözünün yaşına bakılmayacak demiş adam siz neye sevindiniz ben anlamadım.
bazı fenerbahçeliler halaa bu karara seviniyor ya anlamıyorum. ulan damga yediniz damga şike damgası. üstelik uefa açık kapı bırakmış en ufak bir şüphede kimsenin gözünün yaşına bakılmayacak diye.
şikeye adı karışmış takımları sikiciğiz demiştir.
uefa isterse fenerbahçe ömür boyu şl ye katılacak desin . bu, fenerbahçe nin şikenin tillahını yaptığı gerçeğini değiştirmeyecektir. he şimdi cehennemin dibine gitsinler isterlerse.
uefa genel sekreteri : "fenerbahçe cl kura çekimine katılabilir ama aleyhine bir karar alınırsa ihraç edilir."
gruplara kalma kakarıdır. bazı melisler buna seviniyorlar fakat mahlemeden çıkacak bir ceza ile o anda bütün türkiye cezalandırılıcak bunu görüpte bilmezden geliyorlar.

fenerbahçe yüzünden bütün türk takımlarının ceza alması.
uefa şampiyonlar ligine katılmaktan men edilmiştir şeklinde olan karardır.

edit: kararı ben mi verdim lan beni niye eksiliyon anlamadım (bkz: ağlama melis)
fenerbahçenin yarraklara yan bastığı karardır.
kütür kütür entry sildiren karardır.

biz ne dediysek o; http://www.galatasaray.org/kulup/haber/10867.php
ttf yüzünden (bkz: göte giren başlıklar) arasına girmiştir.
amına koduklarım cocuk oyuncagına cevirdiler işi. ceza varsa verilir yoksa verilmez supheli hareketleri var diye avrupaya girmesin diye mi var.. insanı futboldan maçtan sogutuyor amın evlatları. çekillen su takımı ligten kimsenin gotu yemiyormu çekilmeye ??

uefa delikanlı olsa bu yıl supheli diye gondermemezlik yapmaz direk 10 yıl ceza verir.
elin adamı geldi 2 dakka savcıyla görüştü durumu anladı amk, bizimkiler hala bik bik konuşuyor ne iştir anlamadım birader.

not: uefanın fenerbahçeyi şampiyonlar liginden men etme kararıdır.
tff nin acizliğini anlayan uefa geldi koydu ve gitti.m.ali aydınlar telefon açıp yardım istemiş de olabilir, bu kararı tff kendi iradesiyle alsaydı kıyamet kopardı. uefa böyle bir karar aldığı için herkes eyvallah diyor.
(bkz: uefa etik kurulunun yanlı karar vermesi)
(bkz: ne yazık ki yanlış anons değil beyler)
"Elimizde yeterli delil olmadığından fenerbahçeyi şampiyonlar ligine alamıyoruz."
gözden geçecek karardır sanırım. bugün saat 17:37 hashahdkahs...

bak buralar timsah dolu kardeş...
fenerbahçe'nin cas davasından çekilme sürecinin anlam kazanacağı karardır..