bugün

(bkz: google translate in beşiktaşı sevmemesi)

noluyo lan?
(bkz: avrupalinin maldan anlamasi)
uefa bile karıştırdı bjk'nin ablemini. siz o kadar dolaşırsanız bursa şampiyon oldu diye formalarla olacağı budur. (bkz: kendim ettim kendim buldum)
(bkz: meyve veren agaç taşlanır) (bkz: aziz ve adamları)
düzeltilecek ayıptır. gammazı çaktım uefaya.*
(bkz: help us improve this page)
edit: uefa tesekkür maili göndermiş, uludağdaki yazarcığın biri de eksilemiş. ulan bir insan bu entry'i neden eksiler? manyak mısınız lan?
bursasporun altına yatıp şampiyonluk veren takıma uefanın haklı olarak reva gördüğü durum.
sadece uefa değil google'da bu aralar beşiktaşa taktı. google çeviride şampiyon beşiktaş yazıyosun champions liverpoll çıkıyo gibi. deneyebilirsiniz.

(bkz: alkışlıyoruz)
yaptıkları ayıp değil, aptallıktır.

bursaspor, bayrağında kocaman bir bursaspor yazıyor. bunu da göremeyen, bir site yönetcisinin ben taa!
yabancı güçlerin oyunudur.

ayıpmış, yanlış yazmışlar düzeltirler, ne polemik meraklısı milletiz.
Bursaspor'un şampiyonluğun da beşiktaş'ın Büyük katkısı olduğuna işrettir.
(bkz: Kutsal ittifak)
bukalemunspor olmanın bir özelliğidir. yakında aynı amblemi galatasaray'a koymalarını da bekliyoruz. adamlar dışarıdan ayıramaz oldular sizi.
ayıp anfield roadda olur. bu olsa olsa bir hatadır.
an itibariyle giderilmiş ayıptır. geri bildirim yapan yazarlardan biri olarak ben düzelttirdim lan diye böbürlenmiyorum tabii. *
haberi vardır.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/15116242.asp
trabzonsporu yenemeyen fenerbahçenin, mal gibi 2 dakika şampiyonluk kutlaması yapan, hatta bu kutlamalarda bağdat caddesinde beşiktaş diye tezahüratlarda bulunan, utanmaz taraftarlarının sevindiği eylemdir.
(bkz: uefanin besiktasla toschack gecmesi)