bugün

ön söz,
bu başlığı açmayacaktım ama yetti yani boşalıyorum efendim;

şu dönemlerde ortaya çıkan ve değişik şekillerde halkın huzurunu bozan topluluktur. Neden überlaik? Çünkü bunlar laikliğin bokunu çıkartmışlardır. Yeşil islamın rengi diye çimleri sökseler şaşırılmaz. Bunların derdi nedir? Korku. Neden korkuyorlar? Dinden. tabi bunu demezler onlarda müslümandır ama aralarından biri fazladan bir rekat namaz kılsa ondanda korkarlar. Ne yaparlar? türbanlıları embesil zannederler. Nasıl? bir kere onlara göre bu türbanlıların hepsinin beyni yıkanmıştır, hepsi zorla takar türbanı zorla takmayanlarda şeriatı getirip onların keyfini bozacaktır.
güzel kardeşlerim türbanlılar da insan. zannediyormusunuz türbanlılar islamda çok eşlilik var diye kocaları bir eş daha alsa laf etmeyecekler, islam hukukunda var diye miras paylaşımını 2 ye 1 yapacaklar. Burda yazıyorum, türbanlılar da türk halkı gibi laiktir, ha bu überlaikler gibi uç kesimleri vardır ama uç kesiminden korktuğundan tümüne genelleme yapılır mı?

ey hayatın ironisi,
ben bunları da savundum ya, vay halime.
laikliği gazını indirmek için kullanan bi çeşit çok hücrelilerdir..oysa o çok savundukları atatürk ona buna laf yetiştirerek vatan kurmamıştır..yeri geldiğinde en yakını bile manda istediğinde höykürüp , ipleri atmamıştır..zira onunla ipleri at , bununla ipleri at ee kurtulacak vatanda yaşacak kim kalır o zaman?