genelde sosyalleşme kıstasları aynı olduğu için. meslekleri çok kafa yormaları gereken bir meslek olduğu için de olabilir.

ama doğru önerme. doktor muhabbeti sarmaz.
hayırlı işler abla. rastgele.
Saçma sapan muhabbetlerin dönmesi olayı.

Güldükleri şeyleri bir duysanız anlarsınız, bizde mimik oynamıyor.
Adam mal çünkü. Uygulama yok hayata karşı bir beceri yok. Çözmüş olayı beyin suyu tükenene kadar ezberlemiş atmış kapağı bir tıp bölümüne hebele hübele. Dersler başlayınca ufak bir aydınlanma "lan? Ne olduk biz" kafası. önüne koymuşlar amerika dan getirilmiş ölü bir niga "hadi yavrum bak?bu da zenci yarraaa" ee sonra herkes kadavra filmini izleyip gittiği için bi cool herkes bana doktor house ammına dikbasayım. E adam kol gibi dersler içinde deepthroat yapıyor tabi. Sen şimdi bu adamdan doktor olur da başka ne olur? hiçbir sikim olmaz. Niye? Çünkü hayat sokakta bu adamlar atölyelerde kliniklerde zenci yarraaa okşarken sen ben biz tıp okumayanlar bardan uzaya gemi gönderiyorduk çünkü kafalar roketti. Yaşıyorduk. Aaa ne olacak bu adam 8 sene sikilecek iki cümle kuramayacak ama para her zaman kimdeyse o kazanan olacak. Aslında mesele para da değil türk kızlarının hayat algısı sadece parayla yani - " amaaaan haftada 4 posta çeksin arabamız olsun evimiz olsun liseyi bitirence evleneyim " kafasında olduğu için ki buna ünideki kızlar bile dahil final zamanı "evlensem mi? Geyiği yapabilecek kadar mal bir nesil olduğu için - endeksli. Ama benim gibi düşünen umuduyla yaşayıp ölüyoruz. Peki ben nasıl düşünüyorum?

Abi dünya üç gün yaşımı söylemeyeceğim. Ama birçok şeyi yaşadım gördüm hiçbir zaman arabam evim olsun istemedim. istemem de sikmişim evi arabayı. Bu hayatta bir küçük tüp bir yer yatağıyla evlenip senin o trilyonluk hayatının on katı mutlu olan insanlar gördüm. Konu buraya nasıl geldi amınadikbasayım.

Neyse velhasıl kelam doktorların amınakoyim size bir şey olmasın.

Tanım editi: hitabetleri olmadığı için normal olandır. Ben de sevmem doktorları dostoyeski de sevmez,bukowski de sevmez ben dosto yu ve bukoyu severim.
tamam belki büyük çoğunluğu konuşmaktansa dinlemeyi tercih ediyor olabilir de... anlatacakları olduğu zaman da anlatıyorlar... yada bana anlatıyorlar *

her neyse sonuçta sorun onlarda değil, sizde.
konudan konuya atlamalarından dolayıdır. çok kopuklar.
Ha yani kıstas sensin,belki sarmamasinin nedeni sensindir.