bugün

YAKIN GELECEKTE ders kitaplarında ulu önderimizin nutuklarından bir cümle ve portrelerinden birinin altında imza olarak kullanılacak bir tanımlamadır.
daha beni tanımadan benden üstün biri olduğunu iddia eden sikik önermesi.

gel bi beni tanı .
Kendilerine büyük saz ve söz ustadi sinan akcil dan atmaa atmaaa yi hediye etmek istedigimdir.
'' recep tayip erdogan dunyanin en iyi sosyalisti '' söylemiyle yarisir

Jöleli yigit bulur soylemistir.

aman.. cokta
yolsuzluk dosyaları itibari ile batma noktasına gelen biri için polyannacılıktan öte gitmeyen hede.
orantısız, aranıyorsun. nerdesin amk?
Kara mizahtir. Daha kendisinin Türklüğü suphelidir zira bu ülkede Türklerden çok diğer Milletlere sahip çıkmıştır. En basit ornekleri:
1. Suriye'den gelen öğrencilerin puansız istediği üniversite ve bölümlere girebilmesi(bizim öğrencilerimiz istediği bölüme girmek için adeta kendini yırtıyor.)
2. KYK nin onlara bedava yurt ve 500 tl burs sağlaması(bizimkilere ise 300 tl veriyor hatta ve hatta her sene olağan bir şekilde 20 tl zammı akp nin büyük bir coşkuyla sanki cebinden zam yaptığı bir olaya is gibi lanse etmesi.)

Türkiye daha kendi acını yoksulunu doyuramazken başkalarina böyle imtiyazlar.. anladın sen beni sözlük.
açtığı başlığa kurduğu cümleye bak amk. "evet sen haklısınız yazarlar arkadaşım." hahahah
doğru tespittir. türkün en büyük lideridir padişahlardan sonra, bunun gibisi cumhuriyet tarihinde gelmedi, gelmeyecekte. kıymetini bilelim.

maaşallah şu karizmaya bak!

görsel