bugün

Aklımın almadığıdır.

Öncelikle ben şii sünni türk kürt kim olursa olsun bu kadar alçakça öldürülmesine karşıyım. Özellikle masumların.

Türk değilim, kürt de değilim, kafkas kökenliyim.

Lakin kerkük musul telafer'de kobane'nin bin beteri yaşanırken susanların kobane'de ölen pkk'lılara tepki göstermiyor diye türkleri suçlaması ne komik.

Manyak mısınız siz ?
kürt ten akan kanda,türkmen in kanı domates suyu mu ?
aslında aklın almadığı bir durum yok ortada.

popüler kültür ve medya araçlarının doğurduğu sonuçtan ibaret. haklarında yapılan haber sayısına bakmanız, anlamanız için yeterlidir.
Sorma aga, bu nası iş anlamadım cevabı verilecek başlık. Allah kardeşlerimize yardım etsin, cenderenin tam ortasında KALDILAR, soydaşlarından-dindaşlarından ayrı kaldılar. kıbrıstaki gibi garantör ülke konumumuz olsaydı 50 kere gidip yaralarına Melhem olurduk ama şu devletler hukuku denen nane engel oluyor. kürde gelince; sen ekmeğini yediğin, suyunu içtiğin, elektiriğini kaçak kullandığın memlekete hainlik edersen,Irak'ta Müslümanlar'ı yanlız bırakıp kekolar gibi bağımsızlık hayaline düşersen, Suriye'de muhalifleri desteklemeyip esedle iş tutarsan, durumdan istifade Kanton kurdum yok rojova zart zurt edersen böyle keserler götünü, eline verirler. Hainlik kanına işlemiş kabul et bunu.
" türk'ün türk'ten başka dostu yoktur " özdeyişinin ispatıdır.
türkmenlere yardım etmeyen gene türklerdir, sokağa çıktınız akp ye karşı hoşt dediniz kardeşlerimiz türkmenler dediniz de kürtler mi size dur dedi. insaf amına koyim.
ilahi adaletin gözünü seveyim, hakediyorsam o adalet yarın gelir benimde kellemi vurur.

Boşuna dememişler "3 günlük dünyaya bu kadar sarılma ayrılması zor olur" diye.

1. Gün: doğumun
2. Gün: düğünün
3. gün: ölümün
Türkün türkten başka dostu yoktur sözü ne kadarda uyuyor.
Ohoo 40 yıllık. Laf bukucuyum boyle bır konu baslıgı gormedım,haklısın kardes .