bugün

(bkz: ekran kadar alete pipi demek)
hangi turklerin? ben turk degil miyim? sorularını akla getirebilir.
(bkz: madem sende türksün zenciye göster ürksün)*
tam ölçüsünün 30,48 santimetreye tekabül ettiği durum. 0,48 santimetresi sünnette giden kısımdır. bu durumda yeni doğan bir türk çocuğun pipisi 12 inc tir.
gerçekleşmesi hâlinde büyük kısmının boşa gitmesine neden olacak düş.

diğer yandan boy ortalaması 160 cm olan bir erkek popülasyonunda ereksiyonun kansızlığa neden olması gibi abukluklara da gebe olurdu bu durum.
turk insanının neden ab ye neden alınmadıgının acık gostergesidir.

(bkz: hepniz ben tek)

(bkz: hepinizi tek başıma sikerim)
(bkz: sözlükte başlık açma olayının suyunun çıkması)
sanal ortamda su götürmez bi gerçektir. *
eğer doğruluk payı varsa diyebilirim ki birisi benim malzemeden çok fena çalmış. hatta malzemenin a.ına koymuş.
doğru olan bir genellemedir. söz konusu ölçüler en az olarak ifade edilmediği için yanlış olabilir ama bak, orasını hiç düşünmemiştim. *
kalkık halimi yoksa inik hali mi 12 inctir merak ettigim türktür.
benim bu tanımlamadaki yerim neresidir onu da merak etmekteyim. 12 santime şükredenlerin cogunlukta oldugu toplumda tr genelindeki 11 santimlik ortalamayı gecebilmenin verdigi huzur ve mutlulukla önümüzdeki sevişmelere bakacagız.
olsa da yesek cinsinden ölçüdür. ben mikroskopla bakıyom yalanım varsa ne olsun. * * *
(bkz: hepimiz kobrayız)
doğru olduğu varsayılırsa "ben türküm" diyebilecek insan sayısının bayağı azalacağı önerme. (bkz: madem türksün göster ürksün)
bürüt mü net mi? sorusu da sordurur. Çünkü ülkede insanlar hava atmak için herşeyin bürütünü söylemeye pek bayılırlar.
-Kız hatice senin herif ne kadar maaş alıyor?
+ Valla bana 30 bin ytl alıyom dedi.
- Ee o halde ne bu sefillik? o bürüt maaşı olmasın?
+ Olabilir bizim herif evlenmeden önce benim şey 30 cm diyodu. Evlendikten sonra anladım onunda brütünü söylemiş.
Kızların korkulu rüyası yada amerikan rüyası

(bkz: beni tarif ediyosun)
bkz:türklerin osurma gerilmelerinin 10^6 pa yani 1 mpa olması
eh iste 30.48 cm ediyor 1 inch = 2.54 cm, e simdi 30 cm tamam da 30.48 biraz abarti olur..
Muhtemelen bir kızı etkilemek için uydurulmuş bir cümle..

Örneğin
-Türkler nasıl insanlar Murat?
-Vallaha 12 inc kadar.
-Nasıl?
-Benimki diyorum ..
-Kralsın..
-Kralım tabi pipi kralı ..
soru: türk pipisinin elastikiyet katsayılarını ölçmek amacıyla yapılan bir çekme deneyinde kopma sınırında ölçülen boy 12 inçtir. Deney sonucunda elastikiyet katsayısı 1/3 olarak hesaplanmıştır. Buna göre türklerin gerçek pipi boyu kaçtır?
problemin çözümünde şu formülden faydalanılacaktır.
TGPB= E*KSPB
burada; GPB: Gerçek pipi boyu E: elastikiyet katsayısı KSPB: Kopma Sınırındaki Pipi boyu

Not: sonucu cm cinsinden bulunuz. aksi takdirde puan verilmeyecektir. 1 inç =2.54 cm dir.
(bkz: türk pipilerinin bayrak direği olarak kullanılması)
türklerin beyaz tenli zenci olduğunu iddia eden zihniyetin düşüncesidir.
(bkz: adult forum diyoloğları)
(bkz: valla abi)
aziz nesin'in %80 savını desteklemektedir, zira aklımız oraya gittiğinden dolayı başta beyin olmak üzere diğer organlarımız gelişememektedir.
yalandır. yarakları o kadardır.