bugün

yakında ortaya atılmasından korkulan iddiadır. evelallah bizim süper-hümanist-ama-türkofobik vatandaşlarımızın canı gönülden destekleyeceği önermedir aynı zamanda.
(bkz: naapalım kardeşim savunmasaydık çanakkaleyi)
(bkz: kahrolsun çanakkale savunması)
(bkz: hepimiz anzac ız)
(bkz: bu türkler de çok soykırıyorlar canım)

hatta ve hatta

(bkz: yaşasın insanlık kahrolsun türkler)
(bkz: insanlık için türklere son)

edit: birilerinin planları mı bozuldu nedir?*
o zaman ;
(bkz: hepimiz türküz)
(#1351382)
(bkz: yine gelsinler yine yapalım)
(bkz: 2035 yili ap ilerleme raporu)
tabi canım ingilizler ile fransızlar rusya'daki devrim sonrası ortaya çıkan karışıklık ve sıkıntılara merhem olmak için çanakkale'den geçiyordu. bu barbar türkler ne anlar insalıktan, şerefsizler bizim yardım kruvazörlerimizi! topa tuttular, gemiler harap olunca bari karadan gidelim dedik, onda da üzerimize saldırdı bu medeniyet görmemiş ırk. bunlar ne anlar insalıktan...
derlerse şaşmamak lazım bu saatten sonra. herşey tamam da bari çanakkale'ye b.k atmayın bre ...... ları
o zaman dünyada bir tek türk soyunun kalması lazımdı bu zamana kadar soy kırım yaptıysak...
(bkz: yaptık da yapmadık mı dedik)
seneye nobel'e gözünü dikmiş yazarlar için bulunmaz hint kumaşı iddiadır.
biz her bir ırka soykırım yaptık zaten. önümüze kim geldiyse acımadık hiç. soykırım yapabilceğimiz ırk bile kalmadı. aha bak şimdidede yapıyorum sineklere soykırım yapıyorum. beni haber edin türkümde daha ne istiyonuz. *

edit:ironi den anlamayan yazarlar tarafından taşlanmış bir entrydir hadi bakalım.