bugün

çok doğru bir değerlendirme. türkün her değerini hiçe sayan, bedevi arapçı, milliyetçiliğe laf eden, gerçek türk olan orta asyadaki atalarımıza laf eden ne olduğu belli olmayan tiplerin artık ülkede söz sahibi olamaması için yapılması gereken eylemdir.
doğru tespittir. zira türk insanı, sıkı sıkıya bağlı olduğu örfünden, ananesinden, milletinden, milliyetinden koparılmanın eşiğindedir.
kesinlikle katıldığım önermedir. zira bu devirde milliyetçilik faşistlik değil vardılığını sürdürmek için gerekli birşeydir. hatta mümkünse bu ayaklanmada kürt milliyetçiliği yapan sözde komünistlerde dersini almalıdır.
milliyetçi milliyetçi oturulması gerekir. sene olmuş 2011 ne milliyeti yahu. fransız ihtilali etkisi yeni mi basıyor kafalarda anlamıyorum ki. bence türkiyenin ihtiyacı olan insani bir ayaklanma, azıcık da olsa kafayı çalıştırma. azıcık yahu.
--spoiler--
orta asyadaki atalarımıza
--spoiler--

ORTA ASYADAKi BALDIRI ÇIPLAK BARBAR GÖÇEBE ATALARIMIZ ÖRNEK ALINARAK YAPILACAKSA PEK BiR SONUÇ ALINMAYACAK AYAKLANMADIR. iSTERSENiZ LATiN ALFABESiNi DE KALDIRALIM KIT KANAAT KONUŞMAMIZA ANCAK YETECEK UYGUR ALFABESiNi GETiRELiM.
(bkz: he la hee)
vahim çağrı.

ağızdan çıkan salyalar, hepimiz adına zikredilen ayaklanma çağrıları, oradan ayrılışımızdan 2500 sene geçmişken hala "orta asyadaki atalarımız" dan bahsedilmesi, aksi düşüncede olanların "ülkede söz sahibi olamaması" için katledilmesi çağrısı*, kısaca suça ve infiale azmettirme... ayıp, yazık, günah.

ben bir Türk'üm, ben ülkemi seviyorum, ben teröre lanet okuyorum, ben gidişattan hoşnut değilim. ama ben ırkçı da değilim, ben faşist de değilim, ben "komple kıralım, yakalım"cı da değilim, ben sürekli kan kokusu için yaşayan, hayattaki en büyük emeli bir ırkın diğer ırkı/ırkları yok etmesi, milliyetçi olmayanların, kan için yaşamayanların susturulması, katledilmesi olan hastalıklı beyinlerden hiç değilim. ben bir savaş hali olmadığı sürece hiçbir türlü ayaklanmayı hoş görmedim, göremem*.

allahım sizi teröristler kada uzak tutsun bizden, insanlıktan. binlerce yıl oldu dünyanın içine s.çtınız, bitmedi ifrazatınız karşılıklı. bitemedi gitti.
türk miiliyetçisi kendi vatanında ayaklanmaz. başka ayaklananların ayaklarını kırar.
bu aralar yapılmaması gereken davranıştır. aksi halde ab ye almazlar maaaaazallah
turkiye'nin milliyetci bir ayaklanmaya degil, rahatlamaya ihtiyaci var.

linc etmek icin hazirda bekleyen, gaza gelen bir toplumda boyle bir cagri yapilmasi cumhuriyet tarihinde kara leke olarak anilan olaylara bir yenisinin eklenmesine neden olur. insanlara hosgorulu davranmayi ogretmeye calismak yerine, son yillarda alinan kararlar ve gerceklesen olaylar ile birbirine daha da fazla dusman olan bir jenerasyon yaratiliyor. var olan hukumet, bu farkli gruplar ve irklardan nasil oy toplayabilecegini dusunmekten ve rant saglamaktan baska bir seyi dusunmezken; basin gercekleri ortaya koymaktan cekinir bir hal alarak insanlari uyutan, salaklastiran haberlerle varligini surduruyor. zaten cok da sorgulamayan halk da ne yapilmasi isteniyorsa onlari yapiyor. bu durum sonunda da artik bize cok normal gelen bircok olum gerceklesiyor.

milliyetci ayaklanma ile bir sonuca varilamayacagini anlamis olmak gerekiyor artik.
turkiye'nin milliyetci bir ayaklanmaya degil, rahatlamaya ihtiyaci var.

linc etmek icin hazirda bekleyen, gaza gelen bir toplumda boyle bir cagri yapilmasi cumhuriyet tarihinde kara leke olarak anilan olaylara bir yenisinin eklenmesine neden olur. insanlara hosgorulu davranmayi ogretmeye calismak yerine, son yillarda alinan kararlar ve gerceklesen olaylar ile birbirine daha da fazla dusman olan bir jenerasyon yaratiliyor. var olan hukumet, bu farkli gruplar ve irklardan nasil oy toplayabilecegini dusunmekten ve rant saglamaktan baska bir seyi dusunmezken; basin gercekleri ortaya koymaktan cekinir bir hal alarak insanlari uyutan, salaklastiran haberlerle varligini surduruyor. zaten cok da sorgulamayan halk da ne yapilmasi isteniyorsa onlari yapiyor. bu durum sonunda da artik bize cok normal gelen bircok olum gerceklesiyor.

milliyetci ayaklanma ile bir sonuca varilamayacagini anlamis olmak gerekiyor artik.
lan o değil şu küreselleşen dünyada sınırlar filan kalktığı zaman yüzlerini görmek istiyorum ben bu milliyetçilerin. he amk he, gidin baştan fransız ihtilali yapın.
ülkenin insülini gibi olacak hareket. not: ülkede türküm demek yasak gibi bir şey. faşist yaftası hazır. anlamak mümkün değil.
beyler bu dünyadaki en melanet hastalık geldiğin yeri, benliğini unutman. kim ne derse desin orta asyayı kimse silemez gerçek bir türkün gözünden. bizim değerlerimizi yok etmek türkü araplaştırma politikaları osmanlıya dayanıyor anadoluya, anadolu insanına ümmetçilik ne kattı söyleyeyim koca bir hiç aksine hep götürdü. dilini ve milliyetini kullanmayan insanlar yok olmaya mahkumdur.
ileriye dönük hiç bir ayaklanmada asla bulunmayın zaten. daha çok geri vitese takalım her şeyi.
milliyetçilik; reaksiyon değil, aksiyondur. dinamiktir.
biz sosyalistlerin no pasaran dediğimiz faşist beyanatı.

bu ülkede halkların kardeşliğine inananlar var; halkların birbiriyle asla düşman olamayacağını düşünenler varken faşist yavrukurtların böyle provokasyonları vız gelir tırs gider.

faşizme geçit vermeyeceğiz!
milliyetçilik bir devletin kalitesidir.
(bkz: iç savaş tellallığı) * *
AMAN DÜŞMAN BAŞINA AYAKLANMASIDIR. YIL OLMUŞ 2012 SANAYi DEVRiMiMiZi, KENDi RÖNESANSIMIZI iNSAN HAKLARI DEVRiMiMiZi HERŞEYi HALLETTiK DE MiLLiYETÇi AYAKLANMAMIZ KALDI. AMAN NE LAZIMDI NE LAZIMDI SORMAYIN. NEYSE ŞU CARi AÇIĞI BiR HALLEDELiM ARADAN ÇIKARALIM SONRA BiR ARA DA MiLLiYETÇi AYAKLANAM YAPARIZ, AMA BAKIN OYNARKEN FAZLA UZAKLAŞMAYIN HA.
Ic savasa yol acicak hamleler arasinda yerini alarak, türkiye'yi 100 yil geriye atacak bir hadisedir.
Amerikan istihbaratI dahil butun gizli servislerin dikkatini cekecek baslIk. Millet turk kimligine dokundurtmayacaktIr merak etmeyin.
bunu söyleyen kişinin ayaklanma sonrasında tek kişilik bir hücreden entry girmesi muhtemeldir. hiç akıllanmayacaksınız olm.