türkiye'de yaşayan ergen komünistlerdir.
ülkedeki vatandaşlarına doğduğu andan itibaren yurt dışı yasağı koyacak kadar ileriye giden bir ülke gibi olmasını isterler bu ülkeninde.
acınası haldedirler.
abd nin yanaşması olmaktansa kore gibi olmak daha iyidir. en azından askerlerimizin başına çuval geçmez, başbakan kendi insanına eşkıya demez. şu anki durumdan bin kat daha iyi olur.
arkadaşından "amsterdam'da eşcinsel evlilik serbestmiş panpa" şeklinde brifing aldığında amsterdam'a gitmek isteyip gidemeyecek ergendir. ardından da bir sosyaliste yakışır şekilde sigara tabakasından uzun marlboro'sunu çıkartıp yakacaktır kederden.
güney kore ile kuzey kore'yi karıştırmış ergende olabilir.

oldboy, hundai, seul, tekvando lan noldu burda herkes hasır şapkalı?
ne komünizmi arkadaş ! yıl olmuş 2011 kimse tkp dahi, bu ülkede komünizm gelsin diye mücadele etmez en fazla milli kaynakların korunmasıdır amaç.

vaktinde amerika ne gaz vermişse -gomünistler geliyo- diye hala etkisindeler.

sen onca yıl komünizm diye olmayan hayali bir tehlikenin peşinde koşarken, ülkenin neyi var neyi yok hep o söylentiyi çıkaranların oldu. *
internetsiz yaşamak istiyordur.
komünizm'den meded uman ergendir.

Tek dayanağı ise ''kapitalist olmaktansa fakir olurum'' edebiyatıdır.
cinsel özgürlük istiyordur. hani şu senin karın benim karım mantığı. gerçi kuzey kore'de böyle bir işleyiş yok ama herhalde halk cumhuriyetini falan duyunca öyle olduğunu tahmin ediyordu bu ergen.
kuzey koreyi geçtim, çinde işçilere zorla bilgisayar oyunu bile oynatıldığı oluyor. sözde halk cumhuriyeti ve hafif komunist ülke. hafifi öyleyse kore nasıldır demeden gelip "en azından" ile başlayan cümlelerle ülkemizi ve yönetimi yeren ergenlere laf demek bana düşmez, ben susuyorum onların koca sivilceli kesitleri konuşsun. elbet bağırsakları boşalır.
bu ülkeye gelmesi beklenen mi diyeyim yoksa korkulan mı, iki şey var.

1)şeriat
2)kominizm

ama bunun tartışması yaklaşık 16-25 yaş arası yapılır, sonradan kendiliğinden geçer. sabredin.
çakma postalcıların naylon ideolojisinde yıkanmıştır.
en nihayetinde ergendir.
baslik 2011 de acilmis.

kuzey kore nin en azindan kitalar arasi vurabilen fuzeleri var da abd bile 3 kez hesap yapiyo k kore hakkinda konusurken.

2016 da geldigimiz noktada mezhepci comaristan i umursayan sallayan ulke yok.

3. kopruyu kiskaniyolar he he.