bugün

erdoğan'ın rtük'ü öyle uygun gördü diye tam tamına 10 yıldır katılamadığımız dünyanın en büyük şarkı yarışmasına gelecek sene inşallah katılacağız.

güzel bir şarkıyla oyları da patlatırız gibime geliyor. avrupa'da türkiye gerçekten çok sevilen ve tutulan bir ülke. ancak siyasal islam bize hep bunun tam aksini düşündürdü.
hadi inşallah.
Olunlu bir gelişme. Yaralı güzel ülkemin morale ihtiyacı var.

Bu vesile ile geçen yıl hakka yürüyen Eurovision şarkı yarışması ile adeta abideleşmiş Bülent Özveren e Allah rahmet dilerim.
görsel
Aleyna tilki ile katılırlarsa olabilir. Düzgün giyinir sadece şarkıyı söyler inerse bence bu iş olur. Bunu aleyna'nın hayatından bağımsız düşünerek yazıyorum. Sesi güzel avrupai bir tarzı var hem genç.
Niye lan belki 2023 e katılırız.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
Tombul tombul memeleri söylersek kesin kazaniriz.
O değil de manga nasıl birinci olamadı?
Sonunda! Ara ara açar eski eurovision performanslarını izlerim, yenileri gerek artık!
sanırım tarihten dolayı 2023 eurovision yetişmeyecek, ama 2024'te katılacağımız eurovision yarışmasında ülkemizi haluk levent temsil etsin.

harika bir hikaye ile 1. olmamamız işten bile değil...
Dünyanın en lüzumsuz yarışması haline geldiğini düşündüğüm, aşırı politize edilmiş bir organizasyona; hatır gönülle seçilecek bir yarışmacı ve 500.000 dolar yarışmacı bütçesi, onun iki misli de sunucu, kostüm, makyöz, bilmem ne bütçesiyle katılıp, ortalama bir sonuçla döneceğimize inandığım yarışma..

Rimi rimi ley benzeri bir şey seçeriz, hakan peker’i, demet akalın’ı falan yollarız gibi geliyor bana.
Normale dönmenin ilk adımları sanırım.

Inşallah eski mutlu ve huzurlu günlerimize bir an önce döneriz.