bugün

bu ülkenin bazı değerler yetiştiremediği sürece asla uygar bir devlet olamayacağının göstergesi.

arkadaşım tecavüz olayı insan psikolojisi açısından inanılmaz yoğun duyguları barındırıyor. hem etken hem de edilgen kişiler tarafından. ayrıca bünyesinde inanılmaz bir psiko-drama barındırıyor. hani bu tecavüzcüler genellikle çocukluklarında tecavüze uğramış filan oluyorlar ya o hesap.

eğer ülkeyim diyorsan seri tecavüzcün olacak kardeşim. memleket aksiyona hasret. adrenalini yükseltmek lazım. aynı zamanda bu, polisiye dizi veya filmlerin de artmasını sağlayacak; daha zeki ahlak masası memurlarına ihtiyaç duyulacak. olaylar iyice heyecanlanacak.

sanki yok mu bu ülkede çocukluğunda tecavüze uğramış hiç kimse. bal gibi de var amına koyim. n'apıyorlar? evlerinde malak malak oturuyorlar. bi kalk kardeşim bak ben de yapabilir miyim? yok mu hiç intikam, hırs, öfke sende? anca tecavüze uğradığın organını büyüt.

yok yok, böyle olmayacak. biraz olsun medenileşmek istiyorsak bu ülkeye seri katil ve seri tecavüzcü transferi yapmamız lazım. muasır medeniyetler seviyesi için olmazsa olmaz şartlar bunlar.
aynı anda iki işi yapamadığımızdan kaynaklanır.
eğitim seviyesinin düşüklüğünün göstergesidir.
türkiye yi muasır medeniyet seviyesine ulaşmasında engelin seri tecavüzcü olmamasına bağlayan, bu bağlamda seri halde birazdan tecavüze uğraması an meselesi olan, sözlük hayatını anlatığı ve yakında yayınlacağı kitabın ismidir efendim.
(bkz: kanlıball lector)
(bkz: o da eksik kalsın)
türkiye ile seri kelimelerinin aynı cümlede kullanımı anlam bozukluğu yaratmaktadır bu sebepten ötürü anlamsız bir cümledir.
ümraniye sapığı vardı bir ara. ne kadar zeki onu bilemem ama, kamuflaj yeteneği gelişmişti, bulamıyorlardı adamı.
(bkz: beni sikin demenin alternatif yolları)
bu durum aslında yeraltı kaynaklarımızla örtüşüyor; potansiyel var ama uygulama yok. potansiyel var bence çokça. iyi yani potansiyel açıdan bakarsan. potansiyeli kuvvetli, kocaman zaten. hatta arkadaşlarım filiz'le fulya da hemfikir benle ve selam söylüyorlar hepinize buradan. yanımdalar. potansiyel korkunç güzel bence yani olabilir aslında.

bi fikir geldi aklıma şimdi. şimdi çıkayım, döncem sonra dur bakayım.
pratik millet olmakla alakalı durumdur. öyle seri işlerle uğraşamayız. öyle işler plan ister, yol-yöntem ister. bunlar bizi gerer.
(bkz: yok artık anasının amı)
(bkz: abi beni sik deme yolları)

emrimde 110 tane er var , kaşınma bence... 2 aydır çarşıya çıkmayan var. salarsam pek zeki olmasa da seri tecavüz olacağını garantilerim.

edit : yapma şimdi belki hoşuna gider ön yargıya gerek yok. *
(bkz: tecavüzcü coşkun)
istedim vermedi, başıma vurdu pipimin derdi diyen yazarın serzenişidir. zannımca, canım sıkılıyor öyle düşündüm. zira birine dalamayan alayına kayar işte böyle. ama baya yorucu bir hayal. alayına dalıp, sabaha dek yakalanmıycan. aksiyonu bol bir rüyaymış. sinemalarda ne zaman izliycez acaba?
(bkz: challenge accepted)
not: olsa göbek mi atacaksın anasını satayım.
yurt dışından üç beş tane getirtiliip öncelikle öneriyi sunanların analarından başlamalarıyla halledilebilecek sorunsaldır.
70'li yıllarda Nuri ALÇO veya tecavüzcü Coşkun gibi üstadlara halk arasında kötü gözle bakılması sonucu sektörün çürümesi sorunudur. kızların gazoza olan bağışıklığı olsun yol sorarken hemcinsine sorma çabası olsun bu konudaki uğraşları da boşa çıkarmıştır. bu türk erkeğini durdurur mu? tabiki de hayır*. seri olmasa da emin adımlarla bir ilerleme vardır. hiç olmadı yurt dışından gelen turistlere bu konudaki beceriler sergilenmiştir.