bugün

ilk önce destekleyenlerin kaçacağı kesindir.
bakanlar hemen çay bardağına sarılır.
pardon bu sefer muza sarılacaklar.
''ben yiyorum bişey olmuyor.''
Yıkım ekiplerine yol vermeyen halk aynı şekilde nükleer santral bize birşey yapmaz diyerek gündelik hayatına devam edecektir.
başbakan değerli yurttaşlarımın ardından neler söyler bilemiyorum.
kayseriye liman yaparız inşallah.
aygaz patlaması kadar normaldir başbakanın söylemiyle. cehalette böyle bir şey. söyleyen için değil inananlar için.
japonlar ölü sayısını sayıyordu bizde kurtulanların sayısını sayarız.
yazarlar başlık açmayı öğrenecekse patlasın anasını satayım.
http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150121479768719&oid=265705951911&comments
dört bir yanı ayrı bir güzel olan ülkemin topraklarından, ölüm kokusu göğe yükselir.
1999 depremindeki gibi patlamadan etkilenmeyenler patlamanın olduğu yeri yağmalamaya giderler.
nükleer santrallaer bomba gibi patlamayacağından, kullanılan yakıtın zenginlik oranının ve yeni sanrallerin yapısının bunu önleyeceğinden gerçekleşemeyecek bir ihtimaldir. belki sızıntı olabilir bu da erken uyarı sistemleri ve yeri düzgün seçilirse büyük sorunlar oluşturmayacaktır. önlenilebilir bir şeydir.
bu duruma kader olarak bakan ve rabbim böyle yazmış elden ne gelir diyen en az % 40'lık bir gurup oluşacaktır.
daha önceleri nükleeri destekleyenlerin bir kısmının televizyonlara çıkıp "biz demiştik." diye ahkam keserler.
çevre ülkeler de bulunan eski nükleer tesislerden önce patlaması zor gözüken durumdur.

dünya bu enerjiye muhtaçken ülkede kuru kuruya siyaset yapanların malzemesi olmuş konu.

(bkz: rüzgar enerjisi) ve (bkz: güneş enerjisi) nin yetersiz oluşundan habersiz olanların olayı sulandırma çabaları.
radyasyondan ötürü saçma sapan bir yeni nesil ortaya çıkacaktır.
nukleer patlamayı takip eden bir kac gun icinde lig veya bilumum kupa macları olacagından
nukleerin etkisi de mac gunune kadar gececek olan bir kac gun ile sınırlı kalacaktır.
Nükleer santral patlamaz, ancak sızıntı olur. Patlayan yüksek sıcaklık nedeniyle oluşan basıncın etkisiyle, santrali daha doğrusu reaktörü çevreleyen çeperdir.
(bkz: Evet Nükleer Santral gördüm)
öyle bir şey olmaz.
nükleer santralde tehlikeli bir durum yaşanma ihtimali yok denilecek kadar azdır.
dünyada toplasanız 3-4 tane nükleer facia meydana gelmiştir.ki düşünün nükleer santrallerin yaklaşık 40 yıldan fazla geçmişi var.40 yılda 3-4 olay.ama bu türkiyenin başına gelmiyecek anlamına da gelmez.

hem durun bakalım şu santral kurulsun da görelim.kurulacak da ne olacak.sanki bizde uranyum var.sonra uranyumu satmayacak adamlar peşinden koştururuz artık...
kurulursa gerçekleşme ihtimali olan olaydır. o zaman rte vebal denilen olguyla karşı karşıya kalır ki buna bakınız bile verilemez...
güncel Önemli Başlıklar