bugün

Yargıtay Onursal Cumhuriyet Başsavcısı Vural Savaş söylemidir. Ergenekon kapsamında yasa ve anayasaya aykırı uygulamaların devam ettiğini belirterek, "Türkiye'de islamcı faşist bir yönetim var" demiştir.
(bkz: kürtçü islamcı rte)
sabih kanadoğlu tarafından da dinci dikta olarak belirtilen gerçek.
ergenekondan paçaları tutuşan darbeci demokrasi düşmanı söylemi.
islamcı faşist bir yönetimin hakim olduğu bir ülkede hiç kimsenin dile getiremeyeceği bir önerme. anladınız siz onu!

misal git bakalım irana da bu ülkede radikal islamcı bir yönetim var ben bunu protesto ediyorum demeye çalış.

git nazi almanyasına hitleri faşist politikalarından dolayı bir eleştir bakalım neler olacak görelim.
(bkz: demokrasi takiyesi altındaki islamcı faşizanlar)
yalan onermedir. cunku bunu test etmenin cok kolay bir yolu vardir:

"turkiye de islamci fasist bir yonetim var". bak dedim ve hapiste degilim, kafam ucurulmadi. bu kadar basit. demekki neymis, turkiye de gayet demokratik, cagdas bir yonetim varmis.

(bkz: allah akil fikir versin sizlere)
(bkz: hanim kos ironi yaptim)
tuncay özkan tarafından recep faşizmi olarak dile getirilen durum.
(bkz: sivil darbenin dinci faşistleri)
(bkz: islamo faşo)
turgut altinok'un keçiören'de zabıtaları marifetiyle doğruladığı gerçek.
biz katillerimizi müdafaa etmek istiyoruzun bir başka deyişi.

abi açık açık desenize, kana susadık. faili meçhuller, bombalamalar olmadan hayatımızın anlamı kalmadı.
islami, faşist bir yönetim varmış. peeehh.
bunu diyenler de demokrat ve çağdaş(!)
ulan yiyorsa gidin çağdaş dünyada danıştay baskını yapın, sağa sola bomba atın, cinayetler işleyip cesetleri kuyulara doldurun. yerin altına bombalar gömün.

türkiye'de yaşadığınız için zeytinyağı gibi üste çıkmayı beceriyorsunuz. amsterdam'da yer altından serseri el bombaları çıkıcak da çıkıp böyle konuşulacak he, adamın bir yerinden kan alırlar kan. ülkenizin kıymetini bilin.
1 mayıs 2008 tarihinin hatırlattığı gerçek.
islamcı fasist diye bir şey yoktur. türkiyede dinci fasist bir yönetim vardır. çünkü artık muafazakar kesim artık kuran'a inanmayı bırakıp hacı, hoca ve allah - bismillah diyen adamlara inanamaya başlamışlardır.
faşist değil ama islamcı ve şizofreni yaratan bir yönetim var.
kamer genç'in mecliste uğradığı sayısız saldırıyla doğrulanan gerçek.
counter strike'ı reel hayata uyarlayanlar tarafından hararetle savunulan düşünce.
receb tayyib bey tarafından halkın medya boykotuna davetiyle özlendiği gözlenen durum.
faşizmin ne oldugunu idrak edemeyenleri görünce gülmekten kendinizi alamayacagınız durumdur. yıllar sonra bir partinin tek başına iki kez üst üste iktidara gelmesinden duyulan hazımsızlık bu kadar mı belli edilir yahu...
ak parti'nin demokratik bir şekilde iktidara gelmesini hazmedemeyen bünyelerin düştükleri acziyeti ifade etmeleridir. eziklik psikolojisinden başka birşey değildir.
ak parti iktidarının sindirmeci politikalarının kurbanıdır kürtler bunun için ak partiyi kürtçü olarak nitelemek yanlış olur. aynı zamanda ak partinin yüksek oy potansiyeline de kaynaklık eden de kürtlerdir. halkını dağıttığı kömürle kandırıp oy avcılığı yapan ve tam anlamıyla halkını açlıkla terbiye eden akp iktidarını şiddetle kınıyorum
fildişi kulelerinde "laiklik" deyip deyip mutlu mesut yaşayanların, ergenekon örgütlenmesi ile sözde muhafızı oldukları cumhuriyeti koruyanların iddiasıdır.

zaten ismail hakkı karadayı da tam demokratik türkiye'den bahsetmektedir.suikastler yapanlar , cephaneler saklayanlarda bunu sırf devlet için yapmaktadırlar , yersen...

(bkz: ergenekon terör örgütü)
(bkz: ismail hakkı karadayının ses kaydı)
recep tayyip erdoğan'ın yüzüne karşı söylendiğinde "al ananı da git" cevabı alınacak bir önermedir.
dine alerjisi olan farklı bir faşist tarafından sarfedilmiş söz.
12 eylülde ne vardı bi de onu söylese tam olacakmış..