bugün

sürekli kızlarla takılmalarıdır. işin kötüsü çok pis dedikodu yapıyo gavatlar.
genel de göt korkusudur.
karakter eksikliği.
3 yaşında bebek gibi konuşup bütün arkadaşlarının kız olmasıdır bu durum abaza erkekleri rahatsız etmekle birlikte kıskandırır. Ayrıca türkiyenin gay, lezbiyen, travesti gibi varlıklara alışkın olmamasıdır.
toplumun benimsediği yargıdan baska biseyi kabul edememesidir. 'kendi gibi' olmayana saygısı yoktur bizimkilerin.
Kimilerinde iÇlerindeki gizli gaylik kimilerinde bağnaz bir dini korku kimileride Çirkin bulurlar. Genelde gizli gaylik olarak görüyorum bu durumu. Gaylik bana sorarsanız Çirkin benim bunu sorma hakkım eleştirme hakkım var ama toplumda bunu aşağılama bu insanları 2. Sinif görme digerlerinden farklı görme davranma hakkım yok benim nasıl cinsel tercihim varsa bu ınsanlarında var. Zincir vurumayiz hakkımız yok buna. Lütfen herkes buna saygı göstersin ve toplumda tutunmalarına yardımcı olsun. iÇlerindeki kadınsi duygularını gizleyemen bu insanlara is vermiyorlar ev vermiyorlar aş vermiyorlar insanlığımızı koruyalım herkes kendi basına bir evrendir herkes eşittir herkes özgürdür.
yaradılışına inat, aykırı bir hayat sergilemesi.
türkçesi: kadın gibi davranan erkek, çorba yani.
yaradılış fıtratına aykırı davranan, ne tam erkek olabilmiş, nede kadın olmayı başarabilmiş, allah'ın emirlerine aykırı bir mizac ortaya koyan, günümüzün "lut kavmi" temsilcileridir. Bu nedenle hor görülürler, onları hoş görenler ise içlerinden o güruha heveslenenlerdir.
korkmaktir ben gorunce cok tirsiyorum.
çok konuştukları ve çok istekli oldukları için.
hoşgörü sahibi olmadıklarındandır. başka insanların inançlarına veya fikirlerine saygı gösteremeyen yobaz insanlar çok olduğu için. alakasız ama "fazıl say neden hapiste?" misal.. hepsi birbiriyle bağıntılı bana göre. filmlerde filan sansür uyguluyorlar "gay" kelimesine. sanki ayıpmış da gay olanlar hormonlarından dolayı değil can sıkıntısından gay olmuşlar izlenimi yaratıyorlar. komik..
Insanlarin at gozlugu kullanmasindandir.
önyargılar yüzünden her kesime kendilerini tanıtamıyor olmalarıdır. bir çoğuda şeker gibi çocuktur hatta. (bkz: benim gay arkadaşlarım da var)