bugün

Filistin'de öldürülen insanlar için 3 gün yas ilan etmiş devlet büyüklerimiz. Araplar için yas ilan ediyoruz ama başka araplar kıçını kaldırıp 2 laf etmiyolar. Sazan gibi her boka türkiye atlıyo bizden başka çırpınan yok.
Bizden başka çırpınan yok mu? Ulan resmen siyonizmin uşağı haline geldi bu ulke neye çırpındığını bile bilmiyorsun daha. Boğazına yapışan emperyalistler yüzünden nefessiz kaldın. Bu çırpınış onun çırpınışı.
ben değilim aq. Benim ülkemde bomba patladığında filistin yas tuttu mu?

Benim kıbrıs da halkım katledilirken Filistin yas tuttu mu?

Benim karadağ da azerbaycan da kardeşlerim ve bebekleri süngülenirken allahın arapları bişey dedi mi?

si.ecem yaa tutmuyorum lan yas mas. Arap olan tutsun vatan hainleri?!?!?
3 günlük yas, 5 günlük yas vs. kararlar da yemin ediyorum bir tek etki olduğuna inanmıyorum.
Bunu ciddiye alıp ciddi ciddi üzülenin olmadığına, sadece ve sadece bu kararın resmi adının olduğuna ve kağıt üzerinde kaldığına kalıbımı basarım.
Çok mazurca bir karar.
kim aldı yas kararını acaba? meclis mi?

tatilde değil mi lan onlar?

rte mi aldı?

kim ilan etti olum bu yası?

ota boka yas ilan edilmez. senin milli değerlerinle ne ilgisi var bu olayın?

oy kasıcan ama dimi antisiyonizmden.

amk siyasal islamcıları.

not: meclis tatilde değilmiş fakat ironik ki 17 mayısta tatile girecekler.
bugün 14 mayıs.

yani 3 günlük milli yas ilanının bitiş inden sonra tatil başlayacak.

siz baştan aşağı ****** ******sunuz ya.
Bu arada şunu hatırlatıyım bizim ülkede bombalarla havalimanı basıldıktan sonra yas ilan etmedik köprü açtık davul zurnayla.
http://haber.sol.org.tr/t...-actilar-siritarak-selfie
Yas tutan varsa arap olsun.

Araplar için yasta olanlar araptır zaten.
Dönemin başbakanının haberinin olup olmadığı merak edilen yastır.

Sonra kalkıp dönemin başbakanına mı sordular da yas ilan etti derler.
Kuduste şehid edilen Filistinli kardeşlerimiz için yas tutmamızdır. Anlaşılan o ki dünya kamuoyunun dikkatini kudüste yaşanan katliama çekmek için alınmıştır.

--spoiler--

Tel Aviv ve Washington büyükelçilerimizi istişare maksadıyla Ankara'ya çağırmıştır. Yarın TBMM'de Kudüs hakkında özel gündemle bir oturum yapılacak ve konu ele alınacak. Hükümetimiz de bu konuyla ilgili TBMM'ye bilgi sunacaktır. Ayrıca Dışişleri Bakanlığımızın yapacağı girişimle Birleşmiş Milletler Genel Kurulu, Türkiye tarafından toplantıya çağırılacaktır. Bu somut adımları atma ve uygulama kararını hükümetimiz vermiştir."

http://www.hurriyet.com.t...-yas-ilan-edildi-40836670

--spoiler--
değildir.
Kıbrıs ı tanırlar mı.
Şimdi eşim dostum beni yastayım sanıyor, umrumda değil kimse bilmiyor.
Şu duyarın yarısını ülkemize kasalım ya.