bugün

" Afrin suriye değil mi? Neden türk bayrağı asılıyor? Zaten petrolde yok. Bi faydası yok inanın. Hem orası suriye. Yerli halkın heykeli kawa'yı yıkmak ne işgalci mi olduk. "

Bi sen akıllısın şaaptığımın hevali.
Kawa'ymış. Sana girsin o heykel meraklısıysan.

Eksileyecek pic kendini de savunsun yazsın erkekse.
Eksiledi etekli direnişçi.

Milyar destana bir zafer daha eklendi yalancı at kafası heval.
Git ötede kudur.
Kemalist zihniyetli bir tiptir.hendek kazan arkadaşlarının mağdur olmasına çok sinirlenmiştir.
15 temmuz yemedi bu sefer de afrin i taktı kafaya alemin delisi. Bi de marş yazdıracakmış. Yani diyor ki, ben bu ülkeyi bi kana bulamadan gitmiycem.

Ayrıca mustafa kemal ve dönemin komutanları kendilerinden önceki yöneticilerin pisliğini temizlediler. Şimdi kimin pisliğini temizleniyo, kim ortadoğunun karıştırılması noktasında elinden geleni yaptı? Fetöcüleri her yere yerleştirip bize 15 temmuzu yaşattı? Destan yazılmışmış(!)

Topluca kapadınız gözlerinizi her tür gerçeğe. 18 marta denk gelmiş ba ba ba. Gerizekalılar.
(bkz: nasıl şizofren bir oruspu çocuğu oldum).
Ege denizinin kordon boyunda viskisini yudumlarken kaybeden ordusu için üzülen tiptir.

Hani bir soyadı kanunu vardı. O kanun sayesinde bu ajanlar içimizde türküz diye dolanıyor. Chp sayesinde meclisimizde amerika nın sözcülüğünü yapıyor. Bizim beyni yıkanmış putperestler de bunların peşinden gidiyor.
klasik kürtçüdür
"Afrin turkiye icin buyuk felaket olur, batakliga surukleniyoruz" diyerek bir hezimet arzulayan turkler(!) Sizi de anliyor, acınizla mutlu oluyoruz.
Efsaneler efsanesi. Bunun nasıl bir tarifi olabilir bilmiyorum ama TÜRK askeri gibi şanlı şerefli adamlar bir daha dünyaya gelmeyecek.