bugün

Az önce starda fragmanı gördüm, şok oldum. Ulan türk tv tarihinde yeniden çekilecek başka bir komedi yapımı yok mu da türk malı ?
bana 2009 ve 2010 yıllarını hatırlatır şuanda da o yıllardaki gibi buhrandayım ama artık bıktım.
bu ülkede mallığın değer gördüğünün kanıtıdır bu.
Efsane kadroya bak.
görsel
salak insanların izlenmesi için hazırlanmış bir dizi daha. tüm salaklar çok sever şimdi.
dizi sürelerini, düşen yurtdışı satışlarını velhasıl içerik kalitesini tartışmaya çalıştığımız bir sektörde utanç verici bir gelişme.
Şafak sezer ve varoş esprileri.
Ülke olarak tek eksiğimiz geri döndü.
üff alın şu şafak sezer'i ekranlardan ya. bıktık artık.
isim manidar yannız.
Recep ivedik ve Erman Kuzu... iki sığ karakter ile eğlenen bir Türk milleti. Gerçekten üzülüyorum. Yanlış anlaşılmasın entelektüellik kasma peşinde değilim ama solcuların köylüleri küçümsemesine kızıp bu adamların bu dangalakça karakterlerine bu kadar prim verilmesi kanıma dokunuyor.
şaşırtmayan yeni saçmalık.
çarpık nitelikli cinsel ilişkilerin cirit attığı, topluma kötü örnek olan dizilerden daha masum bir dizinin kaldığı yerden devam etmesidir. zamanında yanlış türkçe kullanımından dolayı eleştirilmişti bu dizi. ancak dizinin olayı zaten buydu. çünkü dizideki mizah anlayışında bu absürtlüklerden yararlanılıyordu.

2 saniyede bir gülme efekti basmadıkları takdirde yine izlenecektir, yine tutulacaktır. çünkü mesajların içeriklerinden çok söyleniş tarzlarıyla güldürmeyi amaçlayan bir dizi olmuştur türk malı. ve bu yönüyle de her yaş grubuna hitap eder.
güncel Önemli Başlıklar