bugün

Erkeklerin Türk kızlarında ayar olduğu şeylerdir.
sözlükte dikkat çekmek için fotoğraf koymalarıdır.
belieber yada directioner gibi sikimsonik götlerinden uydurdugu şeylere ölümune bağlanmaları. adamlarin daha bundan haberi yok.
''evin araban var mı?'' sorusunu, ''ismin ne?'' sorusundan önce sormasıdır.
Dar paça pantolonun üstüne muazzam makyajını yapıp başına da şal geçirmesi.
Yarı yolda bırakmalarıdır efendim.
Karakter yapacağım diye insanı yormak, ilişkiyi yıpratmak. Seviyorsan ara gurur yapma arkadasım.
olmayan kız arkadaşlar üzerine alınmasın tenzih ederim ama türk kızları aşırı paragözler maalesef. Avrupalı arkadaşlarımızda oldu onlar bu kadar paraya pula önem vermiyor.
yedi cihana verir, delikanlı adama denk gelince namus abidesi kesilir.
(bkz: ssklı mısın)
' türk' olmalarıdır. ziraa bizim memleketimizde bizden olan hiç bir şey sevilmez. elin çer çöpü bizim altınımızdan kıymetlidir.
eleştiri yiyince hemen bozulmaları,anlamsız bir şekilde kendilerini beğenmeleri,kendilerini eşsiz sanmaları.
Haksız olsada erkeği özür diletmesi.
olur olmadık yerde hoplayıp zıplamarı. bu ne yani nasıl bi saçmalık. bi kız olarak sinir oluyorum.
Ego, ego, ego.
aşırı derecede peşin hüküm olması.

özgüvensiz olmaları.

erkek seçiminde büyük hatalar yapmaları.
Siz hepinizden müteşekkil olan Babaları, abileri, ezik sevgilileri.

Bokunu yeyin siz türk kızının.
evliliğe programlanmış olmaları ve halkayı parmağa geçiririr geçirmez tüm sosyal mecralarda yüzüğü milletin gözüne sokarcasına pozlar vermeleri. aynı türk kızları, nikah kıyıldıktan sonra aile cüzdanı sallarlar bir de. eskiden azgın denirdi böylelerine, artık denmiyor da anam babam.
Siktigimin egosu ve deger bilmemeleridir.
dünyanın en değerli götünün kendilerinde olduklarını sanması.
kilo takıntıları. ve sürekli bu konu hakkında konuşmaları.
-ben zayıfladım galiba, dimi?
-şu diyeti yapıyorum, şöyle zayıflatıyor.
-4 gün yemedim zayıfladım.
-x kişisi ne kadar da kilo almış.
vs. insan kendi ile barışık olmalı, herkes dal gibi olacak diye bir şey söz konusu değil. zayıf kız güzeldir tabusunu yıkmak sizin elinizde.
illa ki forma girmek istiyorsanız da , doktorunuza danışın ve mümkünse sadece doktorunuza danışıp, konuşun.
işi hallolana kadar umut vermeleri. odumun kaltakları sizi.