bugün

köpek gibi davranıldığında köpeğiniz oluyorlar maalesef. Insanlık beyefendilik yaramıyor bunlara.
kısacası ve en anlamlısı ve en yakışanı ; Baş belası.
Hemde kara bela kara, bir kere denedim bir daha yapmam, artık yurt dışında arıyorum.
centilmen, kişisel bakımına çok özen gösteren, açık fikirli, oturmayı kalkmayı, adab-ı muaşereti çok iyi bilen türk erkeğinin elbette sümüğünü bile atmayacağı kızdır.
türkiye'den sıfır kilometre murat 124 almak yerine, kuzey ülkelerinden az kullanılmış mercedes almak daha mantıklı zannımca. zira bizim hatunların derdi bitmiyor arkadaş...
http://karikatur7.blogspot.com/.
sevgilisine attığı tribi arkadaşına da atabilir. şaşırmayın.
hakkında binlerce entry girilmiş kızdır.
ne kızmış yahu!
anası babası turk olan kızdır. gurur duyması gerekir.
Japonlar'ın geyşa'ları bile sadece itaat eder. sevgi vermeleri gerekmez, içlerinden gelmesi gerekmez.
ama türk kızı öyle bir eş olur ki hem içten sever, hem de seve seve hizmet eder.

"Ay sen türk kızı'na hizmetçi dedin!" notu: kocasına yemek yapmak da bir tür hizmettir. çocuklara bakmak, evi temizlemek... düşündüğünüzden çok daha masum ve sıradan bir olgu buradaki hizmet. siz cırlamadan, ben belirteyim de...
türk erkeğine fazla bile olan kızlardır. nihayetinde her ilişki bitimindeki konuşmalarıylada bunu tasdiklemektedirler. "sen benden daha iyilerine layıksın. bir gün hayatının aşkını bulunca bana teşekkür edeceksin".
Allah Türk kızlarını trip atsın diye yaratmış. Ay a çıksalar banane önce o adım atsın derler.
kültürlülerin bile içinde kezban yattığı insan topluluğu.

hepinizde az da olsa kezban var lan, valla.
her şeye trip yapan tiplerdir. amk denilesicelerdir.
güveni kazanılması zor fakat kazanıldıktan sonra da canın ne istiyor ise yaptırılması çok kolay olan kızlardır.
(bkz: kezban)
sözlükte bu başlığa yazanların hemen hepsinin; anası, bacısı, kuzeni, yeğeni, halası, teyzesi, nenesi...
Genelleme ürünü.
erkekliğimi bitirdiler.
http://imgim.com/247incix7519364.png
kadın olması itibari ile diğer milletlerden hiçbir farkı bulunmayan, sadece uyruk olarak Türk vatandaşı olan, erkekleri hayatın her döneminde delirme aşamasına getiren canlı türü.
hayattan soğuturlar. daha iyisi için (bkz: isveçli kız)
erkeklerin sanal ortamda atıp tuttukları, gerçekteyse peşlerinden ayrılmadıkları kişiler topluluğudur.
burada yok rus kızı kaymak, türk kızı selülitli,türk kızı çekilmez yazan adamlar sonra gidip sokakta gördükleri eli yüzü azıcık düzgün kızların içine düşüyorlar.
sanırsınız ki hepsi rus kızlarıyla büyümüş, her günlerini onlarla geçirmiş de türk kızlarına alışamıyor. hepsinde boy pos endam o yüzden paşamızın yanına varılmıyor, türk kızı 1.60 boyunda, türk kızı kıllı, türk kızı şişman diyor. yani bütün bu kaprisleri çeken, bu adamalarla baş etmeye çalışan kişilerdir aynı zamanda türk kızları.
sen türk kızının kolundaki kıllara kurban ol be ona laf söyleyeceğine git kaşlarının ortasını aldır önce!
bir türlü sevilemeyen kızlardır.
Kıza naber? diyorum "eyvallah sen?" diyor. Üstünü arasan tespih, emanet, yedek şarjör çıkar.
Fazla değer verilmemesi gerekilen kız tipidir.
Eğer üstüne çok düşüp;canım hayatım, çok tatlısın, tabiii sen nasıl istersen gibi söylenilmemesi gereken ifadeler kullanıldığında götünün kalkması kuvvetle ihtimaldir.
Ünsüz şairin de dediği gibi seversen s*kilirsin, s*kersen sevelirsin.
Gerçekten de öyledir.
aşure kazanı büyüklükte bir kalçaya sahip olsa dahi iki beden ufak kıyafetler alarak kendi psikolojisini rahatlatma yeteneği olan canlı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar