bugün

Türk kızına her türlü iğrenç sıfatı yakıştırmayı hobi edinmiş türk erkeklerinin saçma laflarla tespit sıçtığı bir diğer başlık.

Türk kızı memesi sarkıktır, kıllıdır. Götü yağlıdır, tekerlek gibidir. Bacakları kalas gibidir , selulitlidir ve söylememe gerek yok tabii ki kıllıdır. Göbeği bıngıl bıngıldır ve o da kıllıdır unutmayalım. Boyu kısadır ve kıllıdır. Yüzü çirkin ve kıllıdır. Aynı zamanda suratsızdır...

Ama erkekler of aman allahım heykel gibidir, kaslıdır. Kıl da ne kelime bal dök yaladır. Hepsi 2 metredir.

Gel gör ki çıktıkları deliği beğenmezler. Bir de maymun olurlar bu bok kızların peşinde. Acınası bir hayat örgüsü olsa gerek.
Bilader o sitedeki fotolari gordukten sonra gram guvenim inancim kalmadi su kizlara bak yemin ediyorum. Bu kadar namuslu gecinip kendi namahremini meze eden o kadar kiz varmis ki..
Çok güzeldir. Analar bebeklerine, kızlar bizlere içirmektedir.
beyninden büyüktür. haha
hızlıresim.com'da herkesi gördüğü üzere, gayet taş gibi, dik ve dolgundur.

bundan sonra bu memelere laf söyleyen karşısında beni bulur.

canlarım benim!
görsel

Arnold reyizinkilerden daha minnaktir.

Pinpon topundan hallicedir.
görsel

Meşhur bir türk kızı olan görseldeki hanım kızımız üzerinden örneklersek eğer ekseriyetle küçük olan memelerdir.
genelde biri şam a biri rotterdam a bakar.
Genelleme yapılamayacak konudur.
Erik gibi olanı da var, sönmüş balon gibi olanı da var. Standardı olmaz.
diğer kız/kadın memeleri gibidir. sonuçta kadının italyanı, türkü, fransızı olmaz memeleri konuşuyorsanız.
sıcacık, yumuşacıktır. üzerine kafayı koyup uyuyunca dünyalar kadar güzel olur. Geneli destekli sütyendir. Sarkık ve tüylüdür. He bide çok benli oluyor ya ben sevmiyorum.
bir ucu rotterdam'a diğer ucu halep'e bakan değişik ve orantısız memedir.
Çocuk emzirmeye yarar.
Can yaman vücutlu türk erkeklerine dert olmuş memedir.