bugün

çirkinliklerinin yüz çirkinliği değil içlerinin çirkinliğe müsait olması durumudur.

ev, araba, azbuçuk lükse fit olmayacak türk kızı pek azdır, bileğinden dirseğine kadar altın döşeyecem sonra sana döşeyecem diyen adam için sevgilinizi sudan sebepler ile terkeder, nişan bozar, evden kaçar, başınızdan savarsınız! kusura bakmayın kızlar ama busunuz.
tamam tamam biz çirkin kilolu bıyıklı yüzlerine bakılmaz tipleriz sizlerde dünyanın en yakışıklı erkeklerisiniz.
mutlu oldunuz mu?
(bkz: tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer)
(bkz: ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca)
kadın sadece etten ibaret olmadığı için diğer kıstaslar da göz önüne alındığında başımızın tacıdırlar.
göbekli , hantal , oturdugu yerden konusan bi takım türk erkeğinin saçma ve ucuz söylemidir.
(bkz: senin anan türk kızı degil mi)
türk erkeklerinin brad pitt olmasından kaynaklanan durum. e tabi erkekler öyle olunca kızlar da bi aşağılık kompleksine giriyo. ya abi, çirkinse sokakta laf atma, barda yavşama, okulda altlarına bakma, aşık olma. türk erkeklerinin %90ı türk kadınlarıyla evli değil mi? ve ya bunu diyen yakışıklı(!) erkeklerin anaları türk değil mi?

edit: johnny deppler isyanda!
tilki - üzüm meselesidir.
kedi - ciğer meselesidir.
çirkin kadın yoktur,bakımsız kadın vardır.
hepsi olmasa da çoğu türk kızı çirkin olduğu kadar triplidir de. slav kızlarında böyle bişey olmadığı söylenir
çirkin kadınların isyanlara giriştiği söylem. hemen siz çok mu yakışıklısınız havalarına giriyorlar. ama bilmiyorlar ki; çirkin erkekde de, görecelilik ilkesi gelişmiştir o haliyle bile birilerini eleştirip alay konusu edebilir.
yoruma açık olan iddiadır. içleri pis içleri.
türk erkeklerinin %99 unun 1.80 boyunda, orantılı vücutlu, bakımlı, tertemiz, yakışıklı, üstün yeneteklere sahip, anlayışlı, kültürlü ve dayanılmaz çekici oldukları (!) (!) göz önüne alındığında türk kadınlarını beğenmemeleri normal (!)...(!)
güzel kız yoktur, bakımlı kız vardırr.
kesinlikle doğrudur. zaten hiç o rus çek kızları ile kıyaslamıyorum, türk kızlarını çek kızlarıyla mukayese etmek zaten çek kızlarına bir hakarettir de. birde ortalama bir ırkla mesela atıyorum yunan kızlarıyla bile kıyasladığım zaman yine bu sonuca varıyorum. böyle bi iticilik, bir hava, bir tiki endamları. baştan 1-0 yenik başlıyor bizimkiler. ha hiç mi güzel türk kızı yok? var ama çok nadir. istisnalar kaideyi bozmaz. şimdi dağılın kezbanlar.

edit: haha anında eksilemiş kezbanlar. hızınıza yetişemiyoruz ayol. *
kime göre, neye göredir.

ayrıca 'güzel kızlar, çirkin erkeklerle çıkar' diye bi teori duydum. ne kadar doğru. nerden bulabiliriz bu kızlardan sözlük.
Türk kızları çirkin değildir. Onları Türk erkeğinin gözünde çirkin yapan şey kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanmalarıdır. Kusura bakmayın kızlar gerçek bu.
genelleme yapılamayacak bir durumdur. kedisi var mındarı var; güzeli de var bıyıklısı da.
oltamı attım bekliyorum modudur. ayıptır, yazıktır.
genelinde doğru olmayan bir önermedir çünkü aşık veysel'in de dediği gibi; güzelliğin on par' etmez bu bendeki aşk olmasa.
bir kerede kendi ülkemizin güzelliklerini görelim ya. türk kızları güzeldir, türk erkekleri yakışıklıdır.
bakan gözün çirkinliğindendir o öyle çok şey yapmayın olur arada.
allah kimsenin belasını bu şekilde vermesin. süründürsün daha iyi. ama birde şöyle bi durum var lan oğlum bizde hani öyle hayvan gibi yakışıklı değiliz ki ?
bir önceki kuşak için doğru, yeni nesil için yanlış bir önermedir. yeni gelen nesilde çok farklı ve de güzel kızlar var.
mağaradan çıkmamış insan cümlesidir.
ya he tamam türk kızları çirkin, kezban he. tamam tüm türk erkekleri de kamil he. yaşasın saf, arı alman ırkı he.
(bkz: bi bitmediniz)