bugün

Küçük ve biçimsiz memeleri tanımlamak için kullanılan estetikçiler arasinda da kullanimı yaygın bir tabir.

A.q hakketen keçi memesini göğüslerine dikmişsin gibi bu kezbanların.

Ulan yine midem kalktı. Gece gece nereden aklıma geldi.
Keçi memeli bir anne tarafından emzirilmiş, şimdi de o meme için midem bulandı diyen ulvi?! kişi beyanı.
Aferin size!
Türk erkekleri olarak keçi memesi severiz...her türlü meme severiz...meme severiz...

https://youtu.be/QYSQlhfLtyI
Erol tas, susuz yaz...
ay göçüm.
kimsede dememiş ki
sağımdan önce ki halimi yoksa sonra ki halimi.
Keçi meme ne ola ki?
Google da arattım ama bulamadım.
Tecrübe konuşuyor.
Keçi *ikenlerin bildiği gerçek olmalıdır.
Tabi ki bu konuda cahil kalmamız, repertuarımız da keçi olmadığı için kaçınılmaz.
"keçi bacağı" nı yengem çok güzel yapar, çabucak biter koca tabak. yengem "keçi memesi" ni biliyor mudur acaba diye merak ettim.
şu başlıkları açan kişiler yüzünden sözlükten soğudum, troll olmaya karar verdim. ciddiyim, kimse ciddi ciddi bilgi falan yazıp insanları bilgilendirmeye çalışmasın. şu sözlükte ilgi gören tek şey cinsellik, boş troll kişiler.
(bkz: acaba neden).
Neden bu kadar tepki çektiğimi anlıyorum. ellerine verseler beni sirf gercekleri söylediğim için linç edebileceklerini de anladım.

Ben kendi gerçeklerini yüzlerine vurmak istedim. Kendi kaçmak istedikleri gerçekleriyle onları yüzleştirmek. Neden canları bu kadar acıyor ki?

Bana değil memelerinize kin kusun eger kin kusacaksanız. Ben mi yarattım lan sizi? Acınızı benden çıkarıyorsunuz?

Küfür mu ettik? Allah allaaah.
jelibon çüklü türk erkeğine müstehaktır.

ulan yok yere kendi bacağımıza sıktırıyorsunuz be.
kahrolsun sütyenler memelere özgürlük.
senin potansiyelini gerceklestirebildigin noktadaki tipler böyle olmali. sorunu memelerde degil tipinde ara.
görsel

şunlardan hangisine giriyor arkadaşlar ona göre yürüyeceğiz.
türk kızlarından nefret ederim.
alayı bana göre it sürüsüdür.
19 yaşında olduğu halde minicik memelerinin sarktığını gördüğüm kız var benim lan. Çüküm düşmüştü yemin ederim. Moral bozucu şeyler bunlar.
sapıksın ki...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar