bugün

bir fethullah gulen iyi guler sloganıdır. ölümüne savunurum ben bunu. türk kürt kardeş değilse ve birlikte yaşamayacaklarsa sözüm ona o ırkçı milliyetçi faşistler apoyu vatana ihanetle suçlamasınlar o vakit?

türk ve kürt halklarının tarihsel bağlamda ayrılmaz bir yapısı var bu konumu bozmak isteyenler ise abd ve batılı güçler bu planın dahiliyede uygulayıcıları ise sözde devrimci kürt milliyetçisi faşistler ve komprador ırkçı-kafatascı ibnelerden başka kimseler değildir.
türk kürt hiç bir zaman kardeş olmamıştır. Olamaz da. Aynı coğrafyayı paylaşmak dışında hiç bir ortak noktamız yok bir kaç sikko kültür karışımı olmuş o kadar. Sikko diyorum hakkaten sikko. Düğünlerimiz farklı, aile yapılarımız farklı, inandığımız islamiyet bile farklı. Benim islam dinim pkkya lanet okur onların islam dini okumaz. Onlara göre sivil öldürmek günah değildir. Masumların arasında bomba patlatmak günah değildir. Kundaktaki bebeğe kurşun sıkmak günah değildir, otobüste yolculuk eden Serap'a Molotof atmak günah değildir. Bunların dini varsa ben Müslüman değilim! Ortak dil yok, ortak kültür yok, ortak bağ yok, cumhuriyetten önce, sonra her zaman türklere karşı isyan içinde olmuşlardır. Kürtten evilya koyma avluuya!

Faşistim, önde gideniyim, bayrak taşıyanıyım, ırkçıyım ama kürtle kardeş değilim!

ekleme: bazı malaklar anlamamış faşist'im derken ne demek istediğimi. Her bokun açıklamasını yapacağız dingillere. Her şey olurum kürtle kardeş olmam yazıyor orada iki kelimeyi yan yana getirince çıkarım yapamayanlar.
bırakın artık bu türküleri (bkz: gerçekler acıdır)
ahmet kayanın sözü; " türk ile kürt kardeştir, patron kalleştir. "
apo kadar insan değildir bu ibneler.
kardeşlik masalları biteli çok oldu. bunlar yandaşların son çırpınışları.
Güzel slogandır.
kürt faşizmi yapanları insan olarak görmediğim için en fazla evcil hayvanım olur.

geri kalanlar dostumdur kardeşim değil.
barış türk kürt kardeştirle gelmez... barış türk kürt eşittir ile gelir.. eşit olduğumuz zaman kardeşlik gelecektir...
kürtler türklerin kardeşi falan değildir hatta ilk fırsatta bizi yok etmek istemektedirler.
çok doğru bir sözdür.
kürtler kardeşimdir, kardeşimizdir.
vahşileşmeyin yeter.
Faşistin türkü kürdü ibnedir. Böyledir.
deniz gezmişin idam edilmeden önce söylediği'yaşasın tam bağımsız türkiye, yaşasın türk ve kürtlerin kardeşliği' sözünü akla getirmiştir.
o işi bi zahmet sikeceksin.
italyanları kalleş yerine koyan kişi beyanı. Ayıp değil mi insan ayırıyorsunuz ha ayıp değil mi! italyan olması onun suçu mu? Lanet olsun hewal del piero.

ayrıca oo hümanizm alırım bir dal.
Aklı başında olan insan beyanıdır.

Türk benim kardeşimdir, laz benim kardeşimdir, roman benim kardeşimdir.. Hepimiz aynıyken birileri neden kendini üstünmüş gibi davranıyor aklım almıyor. Kürdüm kardeşim.. Gurur duyuyorum. Ama bugun o polis ablamızı acımadan yakan orospu çocuğunu elime verseler tek kemiğini sağlam bırakmam. Teröristler kurt değildir. Karma bir oluşumdur. içlerinde kurt de var Türk de arap da laz da ermeni de amerikanı da... Yani orospu çocukluğunun ırkı cinsi yoktur.

edit;

--spoiler--

Türk kürt kardeş falan değildir. insanlar o rüyadan uyanıyor artık. Şu ülkede kürt nüfus olmasa sorunların %80'i bir anda çözülür. Terör bunlar yüzünden var. Bdp bunlar yüzünden var. Akp bunlar yüzünden var.(Bdp'ye oy vermeyen Akp'ye oy atıyor çünkü.) Kan davası bunlarda, kızını parayla satma bunlarda, aşiret ağası gibi ortaçağ yönetim tarzıyla yaşayış bunlarda. tatil beldelerinde turistlere sarkma bunlarda. Daha böyle uzar gider bu liste.

Türk kürt kardeş değildir. Kürt, Türk'ün bedeninde parazittir.

--spoiler--

şerefsizliğin alemi yoktur. Hadi faşitleşiyoruz hep birlikte; Türk milletini eziyoruz;

*kurt kadını bir Türk kadınına göre onlarca kat namusludur

*asla ve asla kurt bir hayat kadını goremezsiniz

*kurt kadınının önceliği evi, erkeği ve çocuklarıdır

*Türk kadınının gözü dışarıdadır ve bir kurt kadınına göre geçinmeyi nerdeyse bilmemektedi

*bir kurt kadını asla ve asla kocasını aldatmaz

*kurt erkekleri Türk erkeklerine oranla onlarca kat delikanlıdır ve namusludur

*Türk çocukları hamburger, pizza vs. ile büyürken kurt evlatları peynir ve koy ekmeğiyle buyur

çook uzar bu liste.. Ayrıca herkesten çok çok özür diliyorum asla ve asla yazmak istemezdim ama mecbur kaldım. Sadece kurt Türk muhabbetinde değil her muhalif konuda iki tarafta da densiz yavşak tipler vardır.

Kürtler mi vatan sevmez?! Hadi canım benim dayım Şırnak'ta askerlik yaptı, abim astsubay, ablam öğretmen ki tarih öğretmeni; öğrencilerine Atatürk'ün hayatını anlatıyor.. Azıcık mantıklı konuşun, ricamdır.
Türkün Türk'ten başka kardeşi yoktur.
Güzel söz lakin burda ırkçılık yapan insan müsvetteleri eminim 2. Dünya savaşı filmlerini izleyip nazilere söven kişilerdir, biraz onlara bedavadan verilen beyinlerini kullanmalarıni rica ediyorum sizin onlardan ne farkınız var? kendini üstün ırk sanan zat bu zamanda seni üstün yapacak ne yaptın anca laf salatası. Öldüğünde sen de ben de aynı toprağa gömülücez.