bugün

türk kürt kardeştir faşistler kalleştir

türk kürt hiç bir zaman kardeş olmamıştır. Olamaz da. Aynı coğrafyayı paylaşmak dışında hiç bir ortak noktamız yok bir kaç sikko kültür karışımı olmuş o kadar. Sikko diyorum hakkaten sikko. Düğünlerimiz farklı, aile yapılarımız farklı, inandığımız islamiyet bile farklı. Benim islam dinim pkkya lanet okur onların islam dini okumaz. Onlara göre sivil öldürmek günah değildir. Masumların arasında bomba patlatmak günah değildir. Kundaktaki bebeğe kurşun sıkmak günah değildir, otobüste yolculuk eden Serap'a Molotof atmak günah değildir. Bunların dini varsa ben Müslüman değilim! Ortak dil yok, ortak kültür yok, ortak bağ yok, cumhuriyetten önce, sonra her zaman türklere karşı isyan içinde olmuşlardır. Kürtten evilya koyma avluuya!

Faşistim, önde gideniyim, bayrak taşıyanıyım, ırkçıyım ama kürtle kardeş değilim!

ekleme: bazı malaklar anlamamış faşist'im derken ne demek istediğimi. Her bokun açıklamasını yapacağız dingillere. Her şey olurum kürtle kardeş olmam yazıyor orada iki kelimeyi yan yana getirince çıkarım yapamayanlar.