bugün

sormak istediğim bir soru. hangi kadına dönüp baksam sevgili, koca şiddeti görüyor. ağzı burnu patlayıp aynen devam edende bolca mevcut. yapma etme dediklerim de beni sallamıyor.

sözlük kızları cevap versin. sevdiğiniz adam tokat atsa devam eder misiniz?
cevabı kişinin psikolojik yapısının normalliğine ya da anormalliğine göre değişecek bir soru. şahsen ben böyle bir şeye katlanamam.

böyle avamlıklardan hoşlanan küçük bir kesim dışındakilerin korku ya da utanç nedeniyle sesini çıkarmadığından da eminim.
nerede ?
Adam gibi sevip, saçının teline kıyamayanları aldatıp o tip öküzlere gidenleri anlayamıyorum. Bir insan sevdiğine nasıl kıyar ya? hadi kıyıyor da sen o ayıyı nasıl sevebiliyorsun?

efendiyken yalnız kalıyorum, acaba ben de mi öküz olsam diye düşünmeye başladım.
Var böyle mallar. işte arada doğal seçilime uğruyorlar.
Böyle bir şey yok ama olabilir de.
Fakat hoşlanan varsa bir doktor ayarlayalım.
Kesinlikle evet. Bununla ilgili gündemi takip etmen yeter
Ortadoğu kadınları böğüren erkekleri çok severler.
Vurdulu kırdılı olacak derler erkek adam için.
Neden Türk kadını diyorsunuz? Dünyanın her yerinde erkekler bizle aynı problemleri yaşıyor.
yarraktan hoşlanıyor olsa gerek.

ancak bir yarrak hastası kevaşe çünkü 3 çocuğunu geride bırakıp da adliyede 19 tane kaydı olan orospu evladına kendini siktirmek için can atar.

benim annem de bir türk kadını, annem gibi bir sürü düzgün türk kadını da var, ancak böyle kevaşelikleri gördükçe şu 33 yaşımda ben bir türk kızıyla evlenmem diye düşünüyorum.

çünkü çoğu ne istediğini bile bilmeyen birer asalaktan ibaret.

o türdeki kadınlar da o koşa koşa gidip kendilerini siktirdikleri psikopatlar tarafından canice katledilmeli. böylece o cani suç makinaları da dışarıda gezemez içeri girerler.

bizim gibi düzgün insanlar açısından win/win durumu.
Tıklanmayacak başlıklar.

Oldu Kazayla tıkladınız, içinde yazılan hiçbir şeyi okumamanız gereken başlıklara bir örnek...
Sanmam. Şahsen eşime şiddet uygulamam, anneme de aynı şekilde. Kaza ile uygulayanın veya yeltenenin de anasını siker, keser, kendine yediririm.
Hayır.
Soruyu şu şekilde sorsak daha doğru olur sanırım.

Türk adaleti saptırılıyor mu?
Cevabı Şiddetin hangi türü olduğuna ve dozuna göre değişebilecek soru.

Anormal bir toplum olduğumuz için, öfkeyi, asarım keserimi sevgi ifadesi olarak yorumlamayı seviyoruz.
Tamamıyla özgüven eksikliğinden kaynaklanan kimi davranısları bile bu biçimiyle okumak isteyen kadınlar sürüyle.

Türk kadını kendi ölçeklerinde değerlendirdikleri ve makul buldukları oranda şiddeti seviyor.

iki ay veya yıl sonra da kontrolsüz şiddete maruz kalabiliyor. Maalesef.
bilmiyorum ama şiddet göreceklerinden emin oldukları adamlara koşa koşa gidiyorlar. yazık ediyorlar kendilerine. insan az sever kendini.
Çoğunluğu için acı gerçektir.

Bir kaç gün önce yazdığım bir entryimden alıntı yapayım.

--spoiler--
geneli, efendi, düzgün, karakterli birini arıyorum dese de uygulamada öyle olmuyor.

şöyle bir anımı anlatayım;
askerdeyken psikiyatri servisinde refakatçilik yaptım. orada, g3 ü kafasına sıkmaya çalışıp omzuna sıkan psikolojisi bozuk bir asker vardı. öyle bir sinir hatasıydı ki biriyle şakalaşırken bile boynunu sıkıp nefessiz bırakarak öldürebilir. yani şiddet sonucu öldürülmelerin kaynaklarından biri. tabi psikiyatri servisinde de hemşireler var. bu asker o hemşirelerden biriyle ilişki kurdu.

şimdi o hemşire bu askerin nasıl sinirli, kaba ve psikolojisi bozuk biri olduğunu bildiği halde neden birlikte olur? ben bunu anlamıyorum.
--spoiler--