bugün

hakkında bilgi sahibi olanlardan acil mesaj beklediğim üniversite.

not: entry silinecektir.
Bir Ankara minyatürüdür benim için, sevilecek hiç bir yanı yok ama seviyorum işte, canım okulum. Önceki entrylerden yola çıkarak söylemek istediğim şeyler var:
-Otopark - etiket meselesi traş, senenin başından beri arabayla gidip geliyorum, düzenli olarak kullandığım kırmızı clio (bkz: aşk) dan önce bir iki farklı araçla geldim, ki bu etiket işinin yeni icat olduğu zamana denk gelir, evet etiket sordular ama kendi arabama etiket almamla beraber kimseye etiket sorulmamaya başlandı. Yeni etiketler eskileriyle aynı renk olursa almamayı düşünüyorum.
-Öğrenci alımı ile ilgili yasak maalesef gerçek, şaka gibi. Birileri yolsuzluk yapıyor, okulu zarara uğratıyor, canım ülkemin canım YÖK'ü okulun en büyük gelir kaynağını kesiyor. Kütüphane var, kapasite biraz daha büyüse ve çalışma saatleri genişletilse hiç fena olmaz. Eğitim dili ingilizce, doğrudur ancak ingilizce bilmediği halde ingilizce ders anlatmaya çalışan "hocalar" var. Gelelim mi diye soran varsa şayet, pilotaj okuyacaksan gel (gerekli uçuş saatini tamamlayamadığı için mezun olamayan öğrenciler var tanıştırabilirim), ama diğer bölümler için konuşursak, yapmayın kendinize öyle bir kötülük. THKÜ pişmanlıktır.

edit: Kurban derisi şakası yapan arkadaşlar Ahşap Kafeterya'nın ordaki ağaçlığa bi' gelsenize size söyleyeceklerim var.
eski rektörünün maaşının 110.000 tl olan üniversitedir.

http://www.hurriyet.com.t...-yuksekten-ucmus-40086094
2015-2016 sezonunda okumaya başlayacağım üniversitedir. benimle aynı dönemde başlayacak olanlar varsa iletişime geçsinler lütfen.
araştırma görevlisi olmak için, ales'in, yds'nin, okul puanının pek önemi olmadığı %30 etkisi olan mülakat sınavının önemini gösteren üniversite.

görsel

http://www.thk.edu.tr/Content.aspx?cid=8161

umarım bir hak yenmemiştir...
etimesgut'ta yer alan ve girmek için şaşmaz oto sanayi içinden geçilen üniversite. eğer ki öğrenci çankaya tarafında oturuyorsa günde 1 saati yola gitmiş demektir. eğitim binaları güzel olsa da, sistematiği daha tam olarak oturmamış ve sosyal eğlence imkanı bulunmayan üniversitedir. yurtdışında ki öğrencilere babalar gibi burs verip türkiye'de okutmaktadır. yabancı öğrenciler ne kadar iyi olsa da ankara'da ki en pahalı okul sıfatına bürünüp yerli öğrencilere geçirmeli doğru bir fikir değildir. 2013 verilerine göre yaklaşık olarak mühendislikler yıllık 24bin lira olup, pilotaj ise 41 bin liradır. şu anda tek bir kafeteryaya sahiptir, sosyal aktivite olarak içeride sandalye kapmaca oynanmaktadır. ayrıca okulda gayette türbanlı öğrenci de vardır, türbanlı hoca da. mühendislik ağırlıklı olduğundan dolayı kız görme olasılığınız oldukça düşüktür.
afrika ülkelerinde sanırım baya rağbet gören bir üniversite çünkü sincan-etimesgut sokaklarında zenci çocuklar dolaşmaya başladı hangisine sorsam hangi üniversiteye gidiyorsun diye thk diyorlar.

vay arkadaş sincan sokaklarını da harleme çevirecekler ya helal olsun.

birde baktım iha yapmışlar 2007 yılında hakkaride askerlik yaparken en ilkel ihalar bile bunların yaptıklarından iyidir. model uçağa kamera takmaları 6 aylarını almış.

akademik kadrolarında hiç prof yok ortalık zibil gibi makinacı kaynıyor bir makinacı prof bile yok.

vesselam gelişebilir zaman tanımak lazım farklı kategoride yarışan bir üniversite.
hayallerimi süsleyen bir üniversite ve akıllara ' kurban derisi topluyor mu acaba ? ' sorularını akıllara getiren bir üniversite.
bu sene pilotaj bölümünü kazandığım üniversite. okumakta olan ve okuyacak arkadaşlara başarılar.
Deri tartışmalarını bir kenara bırakırsak bu üniversitede okunacak 2 bölüm vardır. Birincisi benim de şu an okuduğum, hatta ilk mezunu olacağım pilotaj bölümü diğeri ise uçak mühendisliği. Pilotaj bölümü özellikle tıp okumak istemeyen mühendisliğe de soğuk bakan sayısal öğrencilerin ilgisini çekmekte.
baba parasıyla üniversite okunmaz !
laik bir üniversite olacağı şimdiden belli. türbanlı öğrenci de olmaz bunlar.
ankara'da kurulmuş olan vakıf üniversitesidir.
hazırlık sınıfı ölüm gibi olan, ödevlerden başınızı kaldıramadığınız ama zamanla sevilebilecek üniversitedir.
'kurban derisi nasıl toplanır?' dersi mecburi derstir...
sıyırdığım tavuk budunun dersini bile bağışlayacağım üniversite.
evet mini etekli seksi hostesler derse girmiyor. hayır kurban derilerini biz toplamıyoruz ve de fiş kesmiyoruz. pilotaj, uçak mühendisliği,uzay mühendisliği ve sivil hava ulaştırma bölümleri için çok da ideal bir okuldur. saygılar.
kurban derilerini aldıktan sonra fişin verileceğini öğretecek olan okuldur. *
'kurban derisi nasıl toplanır?' dersinin mecburi ders olduğu okuldur.
Derslere mini etekli seksi hosteslerin girmeyeceği gerçektir.
bugün itibariyle cumhurbaşkanı abdullah gül tarafından açılışı yapılmış olan, vakıf üniversitesidir.
kimselerin inanmadığını gerçekleştirmek için yola çıkmış insanları barındıran kurum.
açılması geç bile kalınmış kurumdur. gözü yükseklerde olanların tercih edeceği üniversitedir.
gedik üniversitesi, bursa teknik üniversitesi, süleyman şah üniversitesi, yıldırım beyazit üniversitesi gibi yeni üniversitedir.
yapacağız, edeceğiz dedikleri şeyler çok heyecan verici. umarım iyi şeyler olur.

http://www.radikal.com.tr...07.2011&CategoryID=77

üniversitesinin linki için:

http://www.thk.edu.tr/