bugün

enteresan bir açıklanmaya uydurulmuş enterasan bir başlık. bune perhiz bune lahana turşusu.

alternatif cevaplar;
1- herşeyi siyasete bağlamak.
2- başbakana bulaşmak için ıkınıp bu başlığı çıkartmak.
3- egoist bir düşünceyi hükümete yıkmak.
4- banane elin insanından ben kendimi bilirim demeye çalışmak.
5- bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın demek.
6- hazmedememek.
8- sırf akp diye kendi ülkesinin liderini karalama kampanyası.
7- cumhuriyetçiliğin anlamını bilmemek. *
8- çemkirenlerin yanlısı olmak.
9- susup kuyruğunu bacak arasına sıkıştıranları desteklemek. *
10-başbakan dünyayı fet etse onada kulp takmaya çalışmak. *
11-bu maddeleri sinirle okuyup, iki adet 8. madde olduğunu görememek. * *
en iyi kompresör operatörlerinin recep tayyip erdoğan ve fatih terim olduğu gerçeğini gösteren durumdur.

- sonra da geçicem yönetime vericem gazı, vericem gazı.
* abi kırbacı değil miydi o?
- amma cahilsin, o devir geçeli çok oldu.
"sana kim gaz verdi, gazman mı?"

diye sorup cevap almak istediğim ancak sözlük kuralları yüzünden yapamadığım yazarın başlığı.
o yuzden dunyada benzin fiyatı azalırken, benzine yapılan ve cıldırtan zamlara karsı cıtını ve sesini cıkarmaz.
(bkz: ölmeden önceki son sözler)
yapılan doğal gaz indiriminden sonra artış gösterebilir. *
gazdan kasıt doğalgaz ise; son gelen zamlardan sonra çalışamayacak olması.
- sabri sen süper topçusun.
* harbi mi fatih hocam?
- tabi ya, sen şimdi defansın sağında başlıyosun, kafana göre nerede bitirirsen bitir.
* tamam hocam, süperim ben süperim.

+ ali, dubai'ye uç, abd ile 8 milyar dolar kredi mi yoksa, 1 milyar dolar hibe mi pazarlığı yap. akif, hemen kameraları hazırlayın ulusa sesleneceğim.

+ ihracatta rekorlar kırıyoruz, borsa yükseliyor hep biz yaptık bunları...
* ya ithalata falan hiç dokunmuyor, borsanın düştüğünden haberi yokmuş gibi davranıyor ama, fena gaza geliyorum, bak o kadar gaza geldim ki, kemere bir delik daha açtım.
pek muhterem ve saygıdeger basbakanımız, bundan yola cikaraktan; davos'taki durumun etkilerini de iyi tespit etmis olmalı ki, ertesi gün dogal gaza yüzde 17 oranında indirim yaparak, halka gaz takviyesi yapmayı amaclamıstır.
(bkz: euro lpg ile calisan turk halki)
basketbol maçında açıkça görülmekte. iki basket attı diye ibnemsi bi gülümseme misyonunu tamamlamış hissi.
böyle alakasız başlık açarken bile türk halkını eleştiriyorum ayağına iktidara yalakalık yapmak gibi bir şeyle kıyaslanamaz.
Sabah haberlerde tekrar gördüğüm olay.
Yoksa bomba attık yok gerekeni yaparız yok kimse bizim sabrımızı test etmesinler felan. Daha da ötesi dünyanın en güçlü ordusu bizde felan. Bunlar benim gibi milliyetçi birisine bile komik geliyorsa vay halimize ya biz büyüdük olgunlaştık yada insanlar son 10 yılda daha da mallaştı.
(bkz: Tüplü ve öfkeli)

(bkz: Başkan bizi afrin’e götür)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar