bugün

türk milleti aptal değildir, her daim dindir odur budura tav olmaya hazır 2x2:4 olduğundan yoğun şekilde mecburen aptaldır.

düdüt: pkk dahil her türlü bölücü ab abd sizi siker ve haktır size.
Amerikan halkının yanında süpersonik bir zekaya sahiptir.
yıllardır halkımın beynine ince ince işlenen safsata. halkın aptal olduğunu ileri sürüp gitgide batıya giden aptaldır mesela. hatta batıya döndükten sonra millete aptal derse kendi zzzaafiyetini tescillemiş olur.

önce birileri bana yıl hanesindeki rakamın değişmesini nedne kutladığını anlatabiliyorsa anlatsın, ben aptallığı kabulleneceğim.
küçükken hep isyan eder, yılbaşını evde geçirmek istemezdim. Arkadaşımın ailesi çam ağacı süsler, yılbaşını sarhoş geçirirlerdi. Her yılbaşında bu durumdan muzdariptim. Babama isyan eder, ''neden bizde bahçemizde müzik açıp tepinmiyoruz? Neden sen içki içmiyosun? Ama onlar kutluyorlar!'' diye bağırıp, çağırıp odaya kapanırdım. Ama bugün anladım ki gerçekten çocukluk arkadaşımda, ailesinde ciddi problemleri var-mış. Bugün bu anlattıklarıma benzer kutlama biçimi daha gördüm.(aynı sayılır gerçi)

tam geri sayım başladığı sırada karşı apartamdakiler balkona çıkıp, oynamaya başladılar. '' nerden geliyo la bu ses?'' diye mutfak penceresinin perdesini aralayıp baktım. Sonra birden havai fişekler patlatıldı. Bu sefer alkışlamaya başladılar. En kötü tarafı da karşı apartmanda oturanların çoğunun öğretmen olması. Yılbaşı kutlama işi türklere özgü bir şey değil. Bu özentilikten başka bir şey olmuyor. Neden bilmiyorum sinir oldum. Madem çok meraklısın düzgünce kutla. Ne gerek var çam ağacı süsleyip, kırmızı donlarla yeni yıla girmeye? Keşke kendi değerlerimize de bu denli önem veren bir toplum olabilsek.

Not: kutlayacak kimsem olmadığından, kutlayanlara gıcık olan birisi değilim. Kutlamak istemediğimden kutlamıyorum.

Not 2: 2013 kadar bu aptallığı bir daha görmeyeceğim için mutluyum.
(bkz: türk halkının abdal olması)
türk halkının aptal olması kendi dAHiLiNDE ONAYLıdır. hakikaten 50 über gerizeka kutlama şart.
insanoğlunun genel itibariyle aptal olması durumuyla genelleştirilecek önerme. dünya üzerinde yer alan tüm halkların en az yüzde 60'ı aptal ama türkiye'nin aptalı en tehlikeli olanı. türklerin savaşçı bir tarihi olması ve genlerinde bunu taşımasının yanında akp'ye oy verebiliyorlar.
Kesinlikle doğrudur.Öyle uzun uzun analizlere gerek yok.Bir halk düşünün sabahtan akşama kadar futbol konuşuyor ama futboldan anlamıyor.Dünya futbolunda doğru dürüst yok.Bu durum her şeyi açıklıyor bence.
osmanlı halklarının ve aziz nesinin hemfikir olduğu konu.
bir zamanlar, aziz nesin tarafından küstahça yapılan açıklamadır.
doğru olan önerme.
Aptaldan ziyade iyi niyetlidir. Çabuk inanır.
Reddedilemeyen gerçek.