bugün

her zaman yaptığım eylemdir. zira ben asil bir türk olarak daha başka film izleyemem! geçen gün kardeşim ve ben yan yana oturmuşuz türk filmi izleyerek ağlıyoruz hatta öyle bir ağlıyoruz ki evde peçete bitti ve artık göz yaşlarımızı türk lirasına silmeye başladık.

tam o sırada dışarıdan sesler gelmeye başladı.

-orospu çocuğu! orospu çocuğu!

aman allahım! bu melodi bu ses! aniden dışarıya fırladım ve sesin geldiği yere gittim. bir çok çocuk bir çocuğun etrafını çevirmiş melodik bir şekilde ''orospu çocuğu!'' diye bağırıyorlardı! hemen atıldım ve ortalarında ağlayan çocuğu kucaklayıp o meşhur repliği kurdum:

+anası orospuysa bu yavrucağın suçu ne he?! hiç mi vicdan yok sizde! analarınızı, babalarınızı türk lirası ile döveceğim! hatta yakışıklılığımı kullanarak sizinde ananızı orospu yapabilirim fakat neyseki ben bir müslümanım ve bunu yapamam!

çocukların hepsi boynunu öne eğmiş sözlerimi dinliyorlardı fakat aradan çıkan bir çocuk boncuk tabancasını ağlayan çocuğa doğrulttu, tam tetiğe basacakken önüne atladım ve o boncuk bana isabet etti!

+Eşhedu en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden âbduhu ve Resuluhu.
%abi kim kıydı sana!
+ben kutsal bir amaç için vuruldum kardeşim!
%abi aile doktorumuz burada hemen kurtaracak seni!
&önemli bir şey yok! allahtan sayın caar çok kuvveti bir kişiliğe ve türk kanına sahip. söylemeye dilim varmıyor fakat türk kanına sahip olmasaydı o boncuk caar'ın naciz bedeninde bir kızarıklığa neden olabilirdi!
+aman allahım! o vahşi çocuğu bulun ve dinimizi, türklüğün esaslarını öğretin!
%tamam abiciğim! sen yeter ki iyi ol!

o gün bir gerçeğin farkına vardım! kendini birisi için feda etmek dünyadaki en kutsal eylemlerden biriydi! o boncuk vücuduma temas ettiğinde gördüğüm parlak ışık ve bana gel diyen beyaz giyisili amcayı hala unutamıyorum...

selametle!
(bkz: sübhanallah kardeş ibretlik bir paylaşım)
(bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
eski şeytan filmini izlerken dolabın hareket etmesi sahnesinde arkadan iten adamın kıçını görebilmektir. Ya da poff diye dumanların içinden kaybolan kedinin yandan fırlayıp gittiğini farketmektir.
ahu tuğba' ya göre geri zekalı olma sebebidir.
"Bir insan devamlı bu filmleri seyrederse geri zekalı olur…Halkı çok basit konularla oyalayıp kandırıyorlar."
http://www.haberokur.com....eri-zekali-yapar/934.html